امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


فرماندار شهرستان عباس آباد :
کد مطلب : ۱۴۵۱۴  / گروه : اخبار /  / ۰۶ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۸۳۵
حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش نیازمند نگاه تخصصی است
فرماندار شهرستان عباس آباد در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: با ید با نگاه تخصصی به حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش بنگریم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان عباس آباد، سید ابراهیم هاشمی در دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، ضمن تبریک ایام و تقدیر از تلاشها و فعالیت های خوب حوزه آموزش و پرورش در سخنانی اظهار داشت: در نظام آموزش و پرورش باید به ساختارهای انسانی توسعه  کشور توجه ویژه نمود.
فرماندار شهرستان عباس آباد گفت: بحمدالله پس از انقلاب اسلامی به حوزه فرهنگی توجه ویژه ای شده و پیشرفت های خوبی را در این حوزه شاهد هستیم و اقدامات و نگاه خوب دولت هم به حوزه آموزش و پرورش و توجه به فعالیت های فرهنگی و تربیتی ستودنی است.
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان، اظهار داشت : یکی از راههای موفقیت دانش آموزان تحصیلات می باشد و بنابراین باید به تشویق و ترغیب دانش آموزان توجه کرد و کمک بکنیم دانش آموزان در شرایط بهتر علمی بتوانند سکوهای پر افتخار علمی را فتح نمایند.
فرماندار شهرستان عباس آباد توجه به اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و تربیتی در مدارس، مساعدت و همکاری در اجرای مناسب جشن تکلیف، یادواره شهدای دانش آموز، برگزاری مسابقات قرآن، نماز  و عترت در مدارس سطح شهرستان را خواستار شد.
گفتنی است در ابتدای این جلسه محمد یوسف مهر قاسمی در گزارشی آخرین وضعیت حوزه نهضت سواد آموزی ، ارائه پیشنهاد و راهکار مناسب در خصوص نحوه تشویق قبول شدگان در کنکور سراسری ، اجرای برنامه های فرهنگی ، هنری و تربیتی و برنامه ریزی مناسب درخصوص برگزاری یادواره شهدای دانش آموز در مدارس این شهرستان را به سمع و نظر حضار رساندند.


حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش نیازمند نگاه تخصصی است
حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش نیازمند نگاه تخصصی است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7758
مجموع44946673

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری