امروز سه شنبه, 26 دی 1396


حسيني معاون وزیر ارشاد در تنكابن
کد مطلب : ۱۴۷۹۴  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۶۹۸
فجر 39 / انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است معاون پارلمانی و امور استان های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت : انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است و امروز به الگویی برای جهانیان مبدل گشته است.

 

سید هادی حسینی روز جمعه در مراسم راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه بخش نشتا شهرستان تنکابن افزود : انقلاب اسلامی ، انقلابی اجتماعی ، فرهنگی و با اصالت دینی بود که حاصل وحدت و یکپارچگی مردم در سایه رهبری امام راحل و رهبر معظم انقلاب است.
وی اظهار داشت : ملت ایران برای این نظام و انقلاب هزاران شهید تقدیم کرده اند و به سادگی اجازه نخواهند داد که دشمنان به آن ضربه ای بزنند و تا آخرین قطره ، خون خود را در راه حفظ این نظام و انقلاب خواهند داد.
حسینی با بیان اینکه دستیابی به اقتدار و عزت ایرانی در سایه وحدت پایدار باقی خواهد ماند ، خاطر نشان کرد : از ابتدای انقلاب اسلامی هدف دشمن و در راس آنها آمریکا و اسرائیل ناامید کردن ملت ایران از حکومت اسلامی بوده است و در راستای این هدف شوم تمام تلاش خود را به کار برده است تا به اتحاد و انسجام مردم صدمه بزند.
وی تصریح کرد : ایرانیان ملتی انقلابی هستند و با وجود برخی مشکلات ، تحریم و اختلاف سلیقه ها از ابتدا بر عهدی که با امام راحل بسته بودند پایبند هستند و تا رساندن پرچم انقلاب اسلامی به دست امام زمان (عج) پیرو ولایت فقیه خواهند بود.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه بصیرت و هوشیاری مردم همواره مانع از تحقق اهدف شوم دشمنان خواهد شد ، بیان داشت : امروز جمهوری اسلامی ایران کشوری عزتمند ، موثر و مقتدر در سطح منطقه ای و بین المللی است و به عنوان یکی از مستقل ترین کشورهای دنیا، نقش موثر و مشخصی درمعادلات جهانی دارد و مردم کشورمان همواره برای آینده خودشان تصمیم می گیرند.
حسینی افزود : انقلاب اسلامی با همه سختی ها و ناملایمات به سمت پیشرفت و آبادانی در حرکت است و باید همه آحاد جامعه دولت را در رسیدن به اهدافش که همانا اهداف نظام است ، یاری رسانند.
وی فضای آینده کشور را آکنده از امید ، اقتدار و امنیت دانست و یادآور شد : دولت تدبیر و امید اقدامات تاثیر گذاری جهت رونق کسب و کار و اقتصاد در کشور انجام داده و ملت ایران شاهد نتایج ارزشمند آنها هستند.


فجر 39 / انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است
فجر 39 / انقلاب اسلامی حاصل خون های به ناحق ریخته شده در طول تاریخ است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15146
مجموع44195147

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری