امروز سه شنبه, 26 دی 1396


مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت كشور
کد مطلب : ۱۴۷۹۹  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۶۴۹
مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت : انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام، روشنایی ، معرفت و حقیقت اسلام را به دنیا نشان داد.

مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور گفت : انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام، روشنایی ، معرفت و حقیقت اسلام را به دنیا نشان داد.


سعید جلالی در جمع راهپیمایان شهرستان کلاردشت در مازندران افزود : انقلاب اسلامی ایران توانست حقیقت اسلام را با وجود سنگ اندازی ها و مخالفت های دشمنان اسلام به جهانیان بشناساند.
وی گفت : این در حالی است که هم اکنون در برخی از کشورها نظیر عربستان سعودی، اسلامی اجرا می شود که اسلام آدم کشی است و دولتمردانشان هر روز مردم بی گناه یمن را می کشند.
مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور افزود : اسلامی که در عربستان پیاده می شود اسلام طاغوت است که خداوند در قرآن کریم به آن اشاره کرده است.
جلالی به اقدامات تروریستی در جهان اشاره کرد و گفت : کشورهای استکباری کاملا آگاه هستند که تاکنون هیج ایرانی در این عملیات های تروریستی شرکت نداشته با این همه به دنبال متهم کردن ایران به خشونت طلبی هستند.
وی افزود : این در حالی است که برای ملت های دنیا روشن شده که مردم ایران مردم صلح جو ، با منطق و اهل گفت و گو هستند.
مدیر کل تقسیمات کشوری همچنین وحدت و همدلی را رمز موفقیت ایران دانست و گفت : تا زمانی که وحدت بین مردم ، دولت و حاکمیت وجود داشته باشد ایران اسلامی در برابر همه تهدیدات دشمنان پیروز است .
وی افزود : مردم ما در سایه رهبر معظم انقلاب توانسته اند در برابر همه توطئه های دشمنان نه تنها سربلند باشند بلکه همزمان به پیشرفت های زیادی نیز دست یابند.
جلالی گفت : با وجود تحریم های ناجوانمردانه در گذشته به یاری ملت و حمایت های مقام معظم رهبری و تلاش دولتمردان امسال توانسته ایم شاهد رونق و شکوفاهی اقتصادی کشور باشیم.
وی افزود : بر اساس پیش بینی انجام شده و اعلام مسئولان امسال نزدیک به 50 میلیارد دلار صادرات نفت داشتیم که این امر به شکوفایی اقتصادی کشور کمک می کند.
مدیر کل تقسیمات کشوری وزارت کشور در خصوص برخی مشکلات مطرح شده در این شهرستان نیز گفت : انشاالله مشکلات مطرح شده در این شهرستان را پیگیری خواهم کرد.

 

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15160
مجموع44195161

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری