امروز سه شنبه, 26 دی 1396


کد مطلب : ۱۴۸۰۵  / گروه : اخبار /  / ۲۳ بهمن ۱۳۹۵  /  بازدید : ۷۲۳
فجر 39 / پیام تقدیر فرماندار نکا از مردم به مناسبت حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن احمدی، فرماندار شهرستان نکا، طی پیامی از حضور حماسی و دشمن شکن مردم همیشه در صحنه در راهپيمايي يوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

 متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ملت ولایتمدار و شهیدپرور ایران اسلامی ، بار دیگر با حضور حماسی خود دل حضرت امام (ره) ، مقام معظم رهبری و شهدای راه آزادی ایران اسلامی را شاد کردید.
مردم عزیز و بزرگوار ایران ، زبان از سپاسگذاری شما قاصر است. شما ملت ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز همیشه در صحنه حضور داشتید و آگاهانه با پیروی از فرامین حضرت امام خمینی(ره) کبیر و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(حفظه الله) توانستید بر قدرت های غرب و شرق فایق آئید.  
حضور شما ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی خاطره‌انگیز و الهام‌ بخش سی و هشتمین طلیعه آفتاب انقلاب شکوهمند ۲۲ بهمن ، بار دیگر ماندگارترین صحنه وحدت و میثاق ملی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.
بار دیگر بر خود فرض می دانم تا از تک تک مردم ایران اسلامی و بخصوص مردم شهرستان نکا که با حضور ده ها هزار نفری خود ثابت کردند که هنوز پای آرمان های این انقلاب اسلامی ایستاده اند، تقدیر و تشکر می کنم.
جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نکا

 


فجر 39 / پیام تقدیر فرماندار نکا از مردم به مناسبت حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن
فجر 39 / پیام تقدیر فرماندار نکا از مردم به مناسبت حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15167
مجموع44195168

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری