امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


فرماندار عباس آباد؛
کد مطلب : ۱۵۰۹۹  / گروه : اخبار /  / ۲۷ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۰۳۴

 فرماندار شهرستان عباس آباد از تصویب حدود 2 میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت تدبیر و امید برای مطالعه ساخت بزرگراه چالوس - رامسر حوزه غرب مازندران به منظور رفع گره کور ترافیکی در این منطقه گردشگرپذیر خبر داد.

حق الله کثیری گفت : با ساخت این بزرگراه در این منطقه آسیب های روحی و روانی مردم در پی ترافیک بغرنج خودروهای حامل مسافران و گردشگرانی که در تمامی فصول به ویژه نیمه نخست سال مسیرهای چالوس به رامسر را برای دیدن دریا، جنگل و کوه طی می کنند، حل خواهد کرد.
وی افزود: این موضوع مدتی پیش در استانداری مازندران مطرح و قرار شد بزودی کار مطالعاتی اجرای این طرح در این منطقه انجام شود.
آمارهای منابع رسمی نیز نشان می دهد که در نوروز امسال حدود 32 میلیون تردد خودرویی در جاده های مازندران ثبت شد و این استان جزو پرترددترین مسیرهای کشور در تعطیلات نوروزی بوده است.
هم اکنون جاده چالوس - رامسر به عنوان یکی از مسیرهای شریانی ترانزیت رو منطقه غرب مازندران و پیوند دهنده استان های گیلان ، گلستان و البرز است که بنا به گفته کارشناسان با ساخت مسیرهای مجزا علاوه بر کاهش حجم ترافیک همچنین آمار سوانح دلخراش رانندگی و درپی آن تلفات انسانی نیز دراین مسیر کاهش می یابد.


دولت تدبیر برای مطالعه بزرگراه چالوس-رامسر 2 میلیارد ریال مصوب کرد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز29642
مجموع44826527

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری