امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


فرماندار خبر داد:
کد مطلب : ۱۵۱۱۹  / گروه : اخبار /  / ۳۱ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۹۹۳
پرداخت 14 میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید در شهرستان عباس آباد
 فعالان بخش صنعتی و کشاورزی شهرستان عباس آباد سال گذشته درپی تخصیص اعتبار دولت یازدهم برای به حرکت درآوردن چرخ بنگاههای اقتصادی در بخش های صنعتی ، معدنی و کشاورزی موفق به دریافت 14 میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید شدند.
حق اله کثیری  در این باره گفت : از مجموع 51 واحد تولیدی بخش کشاورزی و صنعتی ثبت شده در سامانه بهین یاب تاکنون این میزان تسهیلات به 26 تولید کننده محصولات صنعتی و کشاورزی پرداخت شده است.
فرماندار شهرستان عباس آباد  افزود : 25 واحد تولیدی دیگر نیز درپی تشکیل پرونده و معرفی متقاضیان به بانک ها بزودی می توانند از چنین تسهیلاتی بهره مند شوند.
فرماندارعباس آباد اظهار امیدواری کرد که بزودی این تعداد پرونده های ارسال شده به بانک های عامل، متقاضیان بتوانند رقم قابل توجهی از تسهیلات رونق تولید برای تحرک بنگاههای اقتصادی و درپی آن بهبود فضای کسب و کار دراین شهرستان دریافت کنند.
کثیری در عین حال به مدیران بانک های عامل این شهرستان توصیه کرد تا همکاری های بیشتری با این دسته از متقاضیان داشته باشند.
دولت یازدهم درسال گذشته حدود 160 هزار میلیارد ریال برای خروج از رکود و از سرگیری فعالیت تعدادی از بنگاههای اقتصادی اختصاص داد.
پرداخت این میزان تسهیلات ارزان قیمت با تشکیل کارگروه های ویژه در تمامی استان های کشور از سه ماهه دوم سال گذشته آغاز شد که نتیجه آن حل مشکل نقدینگی بنگاه های اقتصادی فعال، بازگشت ظرفیت های خالی مانده بنگاه ها به تولید و همچنین تکمیل طرح های نیمه تمام اقتصادی و در نهایت کاهش نرخ بیکاری در کشور بوده است.


پرداخت 14 میلیارد تومان تسهیلات بسته رونق تولید در شهرستان عباس آباد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز29646
مجموع44826531

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری