امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


فرماندار شهرستان عباس آباد عنوان کرد :
کد مطلب : ۱۵۵۵۷  / گروه : اخبار /  / ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۰۵
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند
 فرماندار شهرستان عباس آباد در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار عنوان کرد : خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند
حق اله کثیری همزمان با فرا رسیدن هفته خبرنگار درگفتگویی اظهار داشت : خبرنگاران با ايفاي نقش صحيح خود مي توانند جامعه را به سوي پيشرفت سوق دهند و از مسائل حاشيه اي پرهيز كنند.
فرماندار شهرستان عباس آباد گفت : درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و تمامی وجود خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند .
وی با گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید " محمود صارمی " مسئول دفتر خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران در مزار شريف اظهار داشت : نقش خبرنگاران در جنگ تحميلي انكار ناپذير است و آنان در طول هشت سال دفاع مقدس با توليد هزاران خبر و گزارش برگ زريني از تاريخ روزنامه نگاري كشور را به نمايش گذاشتند.
رئیس شورای اطلاع رسانی شهرستان عباس آباد در ادامه بیان داشت : اولين درسي كه يك خبرنگار مي‌آموزد حفظ منافع ملي است بنابراین در ارسال خبر نبايد خبر را به سويي سوق دهد كه منافع ملي با خطر مواجه شود .
کثیری گفت : خبرنگاران با ايفاي نقش صحيح خود مي توانند جامعه را به سوي پيشرفت سوق دهند و از مسائل حاشيه اي پرهيز كنند .
فرماندار شهرستان عباس آباد در پایان با از تقدیر از تمامی کسانی که در عرصه مطبوعات ، رسانه و خبر و خبرگزاریها فدم برداشته و قلم فرسایی می کنند اظهار داشت : 17 مرداد بعنوان روز خبرنگار بهترين فرصتي است كه نگاهي هر چند كوتاه به فعاليت ها، خدمات و تاثيرات فعالان عرصه خبر در جامعه داشته باشيم.


خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویای مردم هستند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7842
مجموع44946757

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری