امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


فرماندار قائم شهر در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان؛
کد مطلب : ۱۵۵۶۵  / گروه : اخبار /  / ۱۷ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۲۴
انعکاس واقعیت، انتظار جامعه از رسانه هاست فرماندار قائم شهر گفت: انعکاس واقعیت های جامعه، انتظار مردم از رسانه ها و خبرنگاران است و خدمات دولت در بخش های مختلف هم بخشی از واقعیات جامعه است که باید به اطلاع مردم برسد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری قائم شهر، مهدی محمدی در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه این شهرستان گفت: اطلاع رسانی اگر به صورت شفاف باشد کمک کار مدیران دستگاههای اجرایی، مردم و دولت مردان خواهد بود و از این منظر اطلاع رسانی زمانی مهم است که جهت گیری در آن دخیل نباشد.

فرماندار شهرستان قائم شهر با تاکید بر این که نقد عملکردها نباید با نادیده گرفتن خدمات اشتباه گرفته شود، افزود: نادیده گرفتن خدمات دولت یازدهم از سوی برخی رسانه ها و خبرنگاران ظلم به مردم است.

وی آگاهی درست از وقایع را مقدم بر نقد و اطلاع رسانی دانست و تاکید کرد: به طور قطع هیچ یک از دستگاههای دولتی از نقد منصفانه اصحاب رسانه واهمه ای ندارد، اما توهین به مسئولین و مدیران تحت عنوان نقد پذیرفتنی نیست.

فرماندار قائم شهر گفت: یکی از ویژگی های خبرنگاران این است که همواره به مسئولان و مدیران دسترسی دارند و برای این که بتوانند موضوعی را نقد منصفانه کنند تا جامعه در جریان واقعیت ها قرار بگیرد ، بهتر است اول فرصت دفاع از عملکردها را به مدیران و مسئولان بدهند و به عبارتی نقد باید براساس اطلاعات و دانسته های درست صورت گیرد نه این که مبتنی بر نادانسته ها باشد.

محمدی با قدردانی از تعامل خبرنگاران و رسانه های شهرستان، افزود: البته کار خبرنگاران همان گونه که قانون کار بر آن صحه گذاشت، فعالیتی سخت و دشوار است و به نظرم دشوارترین بخش آن هم به قضاوت منصفانه از عملکردها بر می گردد.

وی با بیان اینکه دانستن حق مردم است و دستیابی به اطلاعات آزادانه باید برای همه آسان و امکانپذیر باشد، گفت: دولت یازدهم گامهای خوبی در این راستا برداشته و کوچکترین مسئله در جامعه از چشمان تیزبین مردم پنهان نمی ماند.

فرماندار قائم شهر در پاسخ به یکی از خبرنگاران بهترین دفاع از دولت یازدهم را بیان گزارش عملکردها دانست و بیان داشت: به واسطه همین عملکردها بود که مردم شعار دوباره روحانی، دوباره ایران را سر دادند و رای به تکرار تدبیر و امید دادند.

وی با اشاره به توجه دولت به طرح نظام سلامت، عمران و آبادانی و توسعه راه ها، تسهیل گردشگری، مدیریت نظام بانکی، جلوگیری از تورم لجام گسیخته و ثبات بازار، خاطرنشان کرد: دولت یازدهم خدمات سترگی در بخش های مختلف در شهرستان قائم شهر داشت که یکی از آنها احیای کارخانه نساجی شماره۳ و پرداخت مطالبات چندین ساله کارگران و بازنشستگان بود.

وی در پایان ضمن تاکید مجدد بر همکاری همه دستگاههای اجرایی شهرستان با اصحاب رسانه از مدیران اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تامین اجتماعی خواست تا با پیگیری جدی مشکل چندین ساله بیمه خبرنگاران را برطرف نمایند.


انعکاس واقعیت، انتظار جامعه از رسانه هاست
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7837
مجموع44946752

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری