امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


فرماندار نكا در جلسه شوراي اداري در آخرين روز از هفته دولت؛
کد مطلب : ۱۵۷۰۸  / گروه : اخبار /  / ۰۹ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۵۴۸

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا، در جلسه شورای اداری ، بیان داشت: هفته دولت تجلی تلاش و کوشش همه مسوولان در ارائه خدمت به مردم است که امیدواریم در ادامه راه نیز تلاش بیشتری برای رفع مشکلات مردم انجام شود.

مهندس احمدی افزود: کار برای خدا و خدمت صادقانه و بی منت به مردم رمز ماندگاری شهیدان رجایی و باهنر بوده است که باید در دستور کار همه مدیران و مسوولان قرار گیرد.

وی با تشکر از همه خدمتگزاران و کارکنان دولت، همه آنانی را که در دولت به مردم خدمت می‌رسانند را نمونه دانست و گفت: تجلیل از کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که برای خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان ما از هیچ تلاشی فروگذار نمي كنند و در کسب رضایت مردم تلاش بی وقفه دارند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان با بیان اینکه دولت در نظام جمهوری اسلامی ایران در خدمت ملت است، هفته دولت را نمادی از وحدت مردم و دولت اسلامی دانست که همه مسؤولان باید با الگوبرداری از دو شهید دولت شهیدان رجایی و باهنر برای خدمتگزاری صادقانه، بی‌منت، رشد، پیشرفت روز افزون کشور و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنند.

این مسؤول بهره‌برداری و افتتاح پروژه‌های مختلف را در گرو تلاش همه کارکنان دولت دانست و گفت: امور مختلف انجام شده با تلاش و همراهی همه کارکنان اتفاق افتاده است و اگر همراهی و همگامی یک کارمند در روند رو به رشد یک پروژه وجود نداشت، چه بسا آن طرح به افتتاح نمی‌رسید و لذا در خیرات طرح‌های افتتاح شده برای مردم، همه کارکنان دولت دخیل هستند و توسعه همه جانبه، بدون همکاری و همراهی کارمندان امکان‌پذیر نیست.

احمدی ادامه داد: فرصت خدمتگزاری به مردمی که در تمام شرایط سخت حامی این نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند فرصت طلایی است که باید قدردان این فرصت بوده و برای خدمتگزاری بیشتر به این مردم همیشه در صحنه، از یکدیگر سبقت بگیریم.

وی با بیان اینکه کار اصلی ادارات بر دوش کارکنان دولت است و در واقع کارمندان به عنوان بدنه دولت در امور تاثیرگذار هستند، یادآور شد: توفیق یک دولت به چگونگی کار کارمندان آن بستگی دارد و برگزاری چنین مراسم تجلیلی، سبب تشویق و تقویت انگیزه کارمندان می‌شود.

 


خدمت به مردم به عنوان فرصت طلایی خدمتگزاری است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز29699
مجموع44826584

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری