امروز سه شنبه, 26 دی 1396


يونسي، در جلسه ستاد هماهنگي برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب استان؛
کد مطلب : ۱۴۵۸۰  / گروه : اخبار /  / ۲۰ دی ۱۳۹۵  /  بازدید : ۵۷۵
كتاب از موثر ترين ابزار گسترش دانايي و توليد انديشه و اخلاق در جامعه است معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، در اين جلسه ياد آور شد: جايگاه كتاب با وجود توسعه فناوري هاي نوين حفظ شده است و بايد براي ترويج كتابخواني اهتمام بيشتري صورت گيرد.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران در جلسه ستاد هماهنگي برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب استان، ضمن تسليت رحلت عالم مجاهد آيت الله هاشمي رفسنجاني، سرباز انقلاب و يار با وفادار حضرت امام (ره) و رهبري معظم انقلاب، گفت: آيت الله هاشمي در گفتار و عمل، عاشق و دلسوز انقلاب و از استوانه هاي ارزشمند نظام بود.

يونسي، جستجوي دانايي را از آرمان هاي انسان عاقل و خردمند برشمرد و ياد آور شد: كتاب از موثر ترين ابزار گسترش دانايي و توليد فكر، انديشه، فرهنگ و اخلاق در جامعه است.

وي برگزاري نمايشگاه كتاب را كاري ارزشمند و راهي براي قرار گرفتن كتاب در سبد خانوار عنوان كرد و خاطر نشان ساخت: جايگاه كتاب با وجود توسعه فناوري هاي نوين حفظ شده است و بايد براي ترويج كتابخواني اهتمام بيشتري صورت گيرد.

معاون استاندار، منشا جهل را عدم آگاهي و سرچشمه دانايي و معرفت را علم آموزي بيان كرد و افزود: کتابخوانی، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه است و لذا همه دستگاه هاي مسئول براي برگزاري هر چه با شكوه تر نمايشگاه كتاب در استان پاي كار بيايند.

يونسي با اشاره به اين كه بايد با بكارگيري شيوه هاي پرجاذبه و خلاق، زمينه حضور مردم و اهل كتاب را در نمايشگاه فراهم آورد، بيان داشت: جامعه به سرور، محبت، عشق، راستگويي و دوري از رياكاري و دروغ نياز دارد و لذا شادماني و نشاط فاخر در فضاي نمايشگاه كتاب حاكم باشد.

 در آغاز اين جلسه جاوداني، مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان، برنامه هاي  برگزاري نمايشگاه بين المللي كتاب استان در سال 95 را تشريح كرد.

جاوداني، اعلام كرد: نمايشگاه بين المللي كتاب استان، 16 لغايت 21 بهمن 95 در جاده ساري - قائم شهر، شهرك نياوران، محل نمايشگاه برگزار خواهد شد.


كتاب از موثر ترين ابزار گسترش دانايي و توليد انديشه و اخلاق در جامعه است
كتاب از موثر ترين ابزار گسترش دانايي و توليد انديشه و اخلاق در جامعه است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز15185
مجموع44195186

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری