امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار، در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان؛
کد مطلب : ۱۴۹۶۹  / گروه : اخبار /  / ۲۶ اسفند ۱۳۹۵  /  بازدید : ۴۹۱
ابعاد اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر بايد تبيين شود رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، با بيان اين كه مقابله با آسيب هاي اجتماعي و پيشگيري از اعتياد، نيازمند عزم جهادي و انقلابي است، افزود: ابعاد اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر بايد تبيين و سهم همه دستگاه ها در تحقق آن مشخص شود.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان با اشاره به اين كه مواد مخدر تهديد كننده سلامت و امنيت جامعه است، بيان داشت: اعتياد منشا اصلي طلاق و جرائم است.

رييس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان، با بيان اين كه مقابله با آسيب هاي اجتماعي و پيشگيري از اعتياد، نيازمند عزم جهادي و انقلابي است، افزود: ابعاد اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر بايد تبيين و سهم همه دستگاه ها در تحقق آن مشخص شود.

ربيع فلاح جلودار، خاطر نشان ساخت: جوانان و دانش آموزان مهم ترين قشر در معرض آسيب پذيري هستند كه ارايه آگاهي و مشاوره در اين حوزه بسيار مهم و نتيجه بخش است.

استاندار، با اشاره به اين كه برنامه هاي مبارزه با مواد مخدر در بخش هاي مختلف بايد عملياتي و اجرايي باشد، تاكيد كرد: خطرات و مضرات مواد مخدر بايد بيشتر توسط رسانه ها آگاهي بخشي شود.

گفتني است، در اين جلسه با حضور استاندار سند راهبردي پيشگيري از اعتياد در مدارس استان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

در اين جلسه ميرزايي، دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان و قاسمي، مدير كل آموزش و پرورش استان، به ارايه گزارش پرداختند.


ابعاد اجتماعي شدن مبارزه با مواد مخدر بايد تبيين شود
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز19865
مجموع44853210

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری