امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


با حضور استاندار مازندران انجام شد
کد مطلب : ۱۵۱۰۳  / گروه : اخبار /  / ۲۷ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۴۰
 افتتاح مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران در بهشهر مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران با حضور استاندار مازندران در بهشهر به بهره برداری رسید.

برای ساخت و تجهیز این کلینیک که بزرگ ترین مجموعه دندانپزشکی در شرق مازندران است ، بخش خصوصی 18 میلیارد ریال هزینه کرده است .
کلینیک دندانپزشکی باران با 320 متر مربع مساحت ، دارای بخش‌های تخصصی اطفال ، جراحی فک و صورت ، درمان ریشه تخصصی ، ارتودنسی و درمان ناهنجاری‌های دهانی ، ایمپلنت ، پروتز و ترمیم و زیبایی است .
با افتتاح این کلینیک تخصصی که به چهار دستگاه یونیت در بخش عمومی و دو یونیت در بخش اطفال و جراحی است برای حدود 30 نفر به ‌صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

استاندار مازندران در بازديد از بخشهاي مخنلف اين كلينيك از سرمايه گذاري بخش خصوصي در زمينه ايجاد اين كلينيك تخصصي تقدير و تشكر نمود و گفت : از اينكه افراد دلسوز سرمايه خود را در زمينه ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه به كار مي گيرند جاي تقدير و سپاس است .

ربيع فلاج جلودار به اقدامات ارزشمند دولت در زمينه بهداشت و درمان اشاره كرد و گفت : خدا را شاكريم كه در اين دولت بيش از 1000 ميليارد تومان در قالب توسعه مراكز بهداشت و درمان و ارائه خدمات مناسب پزشكي به مردم عزيز مازندران هزينه شده است .


 افتتاح مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران در بهشهر
 افتتاح مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران در بهشهر
 افتتاح مجهزترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی شرق مازندران در بهشهر
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17172
مجموع44881681

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری