امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


مدیر کل پدافند غیر عامل استانداري:
کد مطلب : ۱۵۱۰۹  / گروه : اخبار /  / ۲۹ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۴۰
اقدامات تخصصی در حوزه پدافند غیر عامل مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه می باشد دبیر شورای پدافند غیرعامل استان مازندران از آموزش 81400 نفر ساعت در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال 96 اولویت اساسی پدافند غیر عامل انجام اقدامات تخصصی در اين حوزه می باشد که در راستای دستیابی به اهداف برنامه ای مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه است.

 اولین جلسه مشترک ادواری دبیران کارگروه های تخصصی و کمیته های شهرستانی پدافند غیرعامل استان مازندران برگزار شد.

سيد يدالله نبوی، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداري مازندران ضمن تسلیت درگذشت هموطنان در سیل شمال شرقی کشور، آمادگی در بحرانها را یک اصل مهم دانست و خاطر نشان کرد: آمادگی، موجب کاهش خسارات در مخاطرات خواهد شد.

وی با اشاره به تدوین عملکرد 4 ساله پدافند غیرعامل استان از رشد عملکرد ها طی سال های گذشته خبر داد و گفت: رشد فعاليت ها و عملكردها خود را در برگزاری نشست های شورا، کارگروه ها و کمیته های شهرستانی پدافند غیرعامل و سایر عملکرد ها به طور مشخص نشان داده است.

نبوی، شکل گیری و فعالیت قرارگاه پدافند زیستی را در راستای رصد، پایش و کنترل مخاطرات زیستی در استان یک اقدام بی نظیر دانست و افزود: قرارگاه زیستی تا به امروز توانسته است بسیاری از مخاطرات اين حوزه با زمینه های مختلف را شناسایی و اقدام مقابله ای را در راستای کنترل آن انجام دهد.

دبیر شورای پدافند غیرعامل استان از آموزش 81400 نفر ساعت در سال گذشته خبر داد و ياد آور شد: در سال 96 اولویت اساسی پدافند غیرعامل انجام اقدامات تخصصی در حوزه پدافند غیرعامل می باشد که در راستای دستیابی به اهداف برنامه ای مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه است.

نبوی ضمن برشماری حوزه گستره پدافند غیرعامل، خواستار اهتمام ویژه در اجرای برنامه های اولویت دار متناسب با نوع تهدیدات شد.


اقدامات تخصصی در حوزه پدافند غیر عامل مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه می باشد
اقدامات تخصصی در حوزه پدافند غیر عامل مستلزم تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی هوشمندانه می باشد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20115
مجموع44853460

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری