امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران در رژه روز ارتش در ساری
کد مطلب : ۱۵۱۱۱  / گروه : اخبار /  / ۲۹ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۱۸
ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است/ نیروهای مسلح ما با اقتدار در منطقه حضور دارند استاندار مازندران كه در مراسم روز ارتش در ساري سخن مي گفت از روز ارتش به عنوان روز صلابت ، روز اقتدار و فداكاري ياد كرد و گفت : امروز ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است

ربيع فلاح جلودار  29 فروردین روز ارتش يادگار امام راحل (ره ) دانست و گفت : ارتش جمهوری اسلامی بعد از پیروزی انقلاب همواره در خدمت کشور بوده و امام راحل لحظه پیوستن ارتش به مردم را نقطه یاس طاغوت می دانستند.
وي افزود : ارتش در کنار مردم بود و با حضور ارتشیان، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و ارتش با تقدیم 48هزار شهید در کنار سایر قوای نظامی در خدمت انقلاب است.
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : امروز باید افتخار کنیم در شرایطی هستیم که نیروهای مسلح ما با اقتدار در منطقه حضور دارند و در فرامرزها هم براي برقراري امنيت تلاش مي كنند .
استاندار مازندران تصريح نمود : "توانستن" نماد امروز ارتش ماست که در خط ولایت فقیه حركت و تلاش می کند
فلاح وجه تمايز ارتش ما با ارتش دیگر کشورها را در ایمان و تقوا دانست و گفت : امروز در سايه همدلي و انسجام نيروهاي مسلح در مازندران استان مازندران از امنيت مناسب و پايدار برخوردار است و مازندران از امن ترین استان های کشور است
وي افزود : نیروی ارتش در زمان بروز حوادث غیرمترقبه در کنار مردم جای دارد و همدلی و اتفاق نظر بین نیروهای مسلح و مسوولان استان به خوبی دیده می شود.
وي روز ارتش را به ارتشيان غيور و نيروهاي مسلح مازندران تبريك گفت و با اشاره به نامگذاري سال 96 از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال خواستار مشاركت و همكاري همه دستگاهها براي تحقق شعار سال و رونق توليد و افزايش اشتغال شد .
قبل از سخنان استاندار مازندران فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر هم طي سخناني با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح به ویژه ارتش جمهوری اسلامی ضامن صلح و آرامش هستند ،گفت: ایجاد صلح و آرامش با گسترش نیروی انسانی و تجهیزات و اداوات نظامی ضرورت هر کشور است.
امیردریادار دوم عرشه خرداد حکیمی خاطر نشان کرد: در همین راستا ، با درایت و تدبیر فرمانده کل قوا جمهوری اسلامی ایران ، امروز در کنار آموزش های مورد نیاز نیروهای مسلح ، ساخت اداوات و تجهیزات نظامی بومی نیز گسترش قابل توجهی کرده است.
وی امنیت پایدار امروز ایران اسلامی را نشانه درایت مقام معظم رهبری و اقتدار نیروهای مسلح دانست و گفت: امروز امنیت و آرامش ایران قابل قیاس با امنیت دیگر کشورهای منطقه نیست.
در اين مراسم یگان های نیروی زمینی و دریایی ارتش ، نیروهای انتظامی ، سپاه و بسیج و نیروهای مردمی جهاد سازندگی مازندران از مقابل جايگاه رژه رفتند


ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است/ نیروهای مسلح ما با اقتدار در منطقه حضور دارند
ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است/ نیروهای مسلح ما با اقتدار در منطقه حضور دارند
ارتش ما یکی از ارتش های بزرگ جهان است/ نیروهای مسلح ما با اقتدار در منطقه حضور دارند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20151
مجموع44853496

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری