امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


يونسي، در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان؛
کد مطلب : ۱۵۱۱۵  / گروه : اخبار /  / ۲۹ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۸۶
كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور افتخاري بزرگ براي مازندران است معاون سياسي، امنيتي استاندار، در اين جلسه ياد آور شد: كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور، كسب رتبه نخست كشور در شاخص هدايت تحصيلي دانش آموزان به رشته هاي فني حرفه اي و كار و دانش و كسب رتبه اول كشور در پروژه مهر افتخاري بزرگ براي مازندران است.

 معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران، گفت: كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور افتخاري بزرگ براي مازندران است.

به گزارش روابط عمومي استانداري، عليرضا يونسي رستمي، در جلسه شوراي آموزش و پرورش استان با اشاره به اين كه مازندران مهد عالمان، انديشمندان، اصحاب فضيلت و دانايي است، افزود: عقل و دين بر اين نكته گواهي مي دهند كه هر جامعه اي، دانايي محور باشد و بيشتر براي دانايي ارزش قائل شود، به سمت گسترش فضيلت ها حركت مي كند و از جهل و ناداني دور مي شود.

يونسي، با بيان اين كه سر منشاء هدايت جامعه به سوي دانايي، عقلانيت، علم و فضيلت، آموزش و پرورش است، ياد آور شد: دولت تدبير و اميد، دولتي دانايي محور است و فعاليت هايش بر اساس عقلانيت، علم و برنامه ريزي صورت مي گيرد و براي ترويج دانايي تلاش مي كند.

معاون استاندار با اشاره به 12 ارديبهشت ماه، سالروز شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري و هفته گرامي داشت مقام معلم، خاطر نشان ساخت: همه آحاد جامعه بايد از مقام والاي معلم تجليل نمايند و پاسداشت از مقام معلم، تجليل و تكريم علم و عقلانيت، معرفت و دانايي است و نكوداشت در خور شان و مقام معلمان عزيز تنها در سايه تعامل، هم افزايي همه دستگاه ها و بهره گيري از حداكثر ظرفيت هاي استان ميسر است.

يونسي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اين كه كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور، كسب رتبه نخست كشور در شاخص هدايت تحصيلي دانش آموزان به رشته هاي فني حرفه اي و كار و دانش و كسب رتبه اول كشور در پروژه مهر افتخاري بزرگ براي مازندران است، تصريح كرد: آموزش و پرورش مازندران هم چنين بر اساس سرشماري نفوس و مسكن سال 95 در گروه هدف، رتبه اول نرخ پوشش تحصيلي كشور را بدست آورده و در هوشمند سازي كلاس هاي درس از 6000 كلاس در سال 92 به بيش از 10000 كلاس درس در سال 95 موفق عمل نموده و در حوزه توفيق دانش آموزان مازندراني در كنكور نيز كارنامه درخشاني دارد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران، با اشاره به اين كه آموزش و پرورش استان در حوزه كاهش آسيب هاي اجتماعي ورود موفقي داشته است و دولت تدبير و اميد نيز كمك خوبي در اين راستا داشته و اين كمك ها تداوم خواهد يافت، گفت: در حوزه طلاق در استان مازندران جلوي رشد اين پديده گرفته شد و در ديگر حوزه ها نظير اعتياد، محلات آلوده و ...، اقدامات توفيق آميزي صورت گرفته است.

وي با قدر داني از اقدامات در حال انجام در حوزه سلامت در آموزش و پرورش استان، بر تهيه ساز و كاري براي گسترش سلامت در مدارس استان تاكيد كرد.

يونسي اجراي نظام جامع هدايت تحصيلي براي استعداد يابي و هدايت دانش آموزان به رشته هاي مورد نظر را بسيار مهم خواند و گفت: در اين راستا فرمانداران و بخشداران با همه توان همكاري خواهند نمود.

در آغاز اين جلسه علي قاسمي، مدير كل آموزش و پرورش استان، گزارشي از فعاليت ها و برنامه هاي اين اداره كل ارايه نمود.


كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور افتخاري بزرگ براي مازندران است
كسب رتبه نخست نرخ با سوادي كشور افتخاري بزرگ براي مازندران است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز19941
مجموع44853286

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری