امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار، در همایش فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های مازندران؛
کد مطلب : ۱۵۱۱۶  / گروه : اخبار /  / ۳۰ فروردین ۱۳۹۶  /  بازدید : ۴۷۴
نام نیروی انتظامی٬ مترادف نظم٬ امنیت و آرامش عمومی است رییس شورای تامین استان، در اين همايش ياد آور شد: مازندران امروز در حوزه امنیت در شمار برترین استان هاست و فضای تعاملی بسیار خوبی بین دستگاه های مسئول در این راستا و فضای استان برقرار است.

 استاندار مازندران گفت: نام نیروی انتظامی٬ مترادف نظم٬ امنیت و آرامش عمومی است.

به گزارش روابط عمومی استانداری٬ ربیع فلاح جلودار در همایش کلانتری ها و پاسگاه های مازندران با اشاره به این که امنیت٬ از مهم ترین زیرساخت های هر جامعه است٬ یاد آور شد: در شرایط کنونی حاکم بر منطقه و برخی نقاط جهان٬ ایران اسلامی در اوج اقتدار چونان جزیره ای با ثبات و امن است.

رییس شورای تامین استان٬ با اشاره به این که امنیت با ارزش ترین هدیه برای جامعه است که برای حفظ و ارتقا آن باید اهتمام شود٬ افزود: امنیت پایدار در سایه ارتباط و تعامل دو سویه حاکمیت و مردم محقق می شود.

استاندار٬ با بیان این که احساس امنیت با حوزه های مختلف سیاسی٬ اجتماعی٬ فرهنگی و اقتصادی مرتبط است٬ خاطر نشان ساخت: امروز استقلال و اقتدار ایران اسلامی در جهان بی نظیر است و مردم انقلابی ما با مشارکت خود در عرصه های مختلف٬ امنیت كشور و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را قوام می بخشند.

رییس شورای تامین استان با اشاره به این که مازندران امروز در حوزه امنیت در شمار برترین استان هاست و فضای تعاملی بسیار خوبی بین دستگاه های مسئول در این راستا و فضای استان برقرار است٬ ابراز داشت: هیچ پدیده ضد امنیتی در استان نداریم و با توجه به آمار بالای تردد خودرو و آمار بالای اقامت گردشگران در ایام تعطیلات نوروز در مازندران٬ سفر بنحو مطلوبی مدیریت شد و شاهد هیچ مورد امنیتی نبوده ایم.

مقام عالی دولت در مازندران٬ اجرای طرح های پیشگیرانه را از مولفه های موثر در صیانت از امنیت برشمرد و از تلاش های نیروی انتظامی در این راستا قدردانی نمود.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ ٬ یاد آور شد: همه تلاش دست اندركران، برگزاری انتخاباتي قانونمند٬ بیطرفانه٬ شکوهمند و با حضور حداکثری مردم است.

ربيع فلاح با اعلام اين كه مردم مازندران در انتخابات هاي گذشته هموراه مشاركت و حضور چشمگيري داشته اند، افزود: مازندران در انتخابات اسفند 94 در ميان استان هايي كه آمار واجدين شرايط راي دادن در آن ها بالاي 2 ميليون نفر بوده است رتبه نخست را احراز نموده و بايد اين پيشگاميِ در مشاركت حفظ شود.

گفتني است، در پايان اين همايش كه رييس پليس پيشگيري ناجا و فرمانده انتظامي استان حضور داشتند، با حضور استاندار از برخي مديران نمونه فرماندهي انتظامي استان، فرماندهان پاسگاه ها و روساي كلانتري هاي سراسر مازندران با اهدا لوح تقدير، تجليل شد.

 

 


نام نیروی انتظامی٬ مترادف نظم٬ امنیت و آرامش عمومی است
نام نیروی انتظامی٬ مترادف نظم٬ امنیت و آرامش عمومی است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20166
مجموع44853511

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری