امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


با حضور معاون سياسي، امنيتي استاندار و با برگزاري انتخابات؛
کد مطلب : ۱۵۵۵۶  / گروه : اخبار /  / ۱۶ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۸۹
نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان تعيين شد عليرضا يونسي رستمي در اين جلسه ياد آور شد: دولت یازدهم به اقدامات سازمان های مردم نهاد بسیار بها می دهد و همواره از فعالیت های آنان پشتیبانی می نماید.

 با حضور معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، پنجمين دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری٬ علیرضا یونسی رستمی٬ در اين جلسه با اشاره به این که سازمان های مردم نهاد٬ وجدان های پاک اجتماعی و چشمان بیدار جامعه اند٬ گفت: سازمان های مردم نهاد دولت های کوچک محلی اند که افرادی آگاه و دلسوز با ارایه خدمات آگاهانه و برنامه محور٬ جامعه را در امور مختلف یاری می رسانند.

يونسي با بیان این که کسانی که در راستای بهره مندی جامعه تلاش می کنند٬ شایستگان جامعه اند٬ افزود: دولت یازدهم به اقدامات سازمان های مردم نهاد بسیار بها می دهد و همواره از فعالیت های آنان پشتیبانی می نماید.

معاون استاندار با اشاره به این که بخش قابل توجهی از وظایف دولت ها را در جوامع توسعه یافته٬ تشکل های مردم نهاد انجام می دهند٬ خاطر نشان ساخت: خانه تشکل ها در مازندران در دولت تدبیر و امید ایجاد گردید و استانداری در راستای نقش آفرینی بهینه سازمان های مردم نهاد در بخش های مختلف و ایجاد زیرساخت ها برای انجام رسالت آنان از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

گفتنی است در پايان این جلسه با حضور معاون سیاسی٬ امنیتی و اجتماعی استاندار، مدير كل اجتماعي و فرهنگي استانداري و نمایندگان سازمان های مردم نهاد استان، انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان برگزار شد و در پایان مجتبي كواكبيان با 23 رای بعنوان عضو اصلی و ليلا صحرايي با 16 راي بعنوان عضو علی البدل در در هیات نظارت استان انتخابات شدند.


نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان تعيين شد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7894
مجموع44946809

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری