امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


رييس خانه احزاب كشور؛
کد مطلب : ۱۵۵۷۶  / گروه : اخبار /  / ۱۹ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۱۹
احزاب در ايفاي نقش سياسي خود پر رنگ تر عمل نمايند / ششمين دفتر نمايندگي خانه احزاب در استان ها در مازندران افتتاح شد قدرت الله حشمتیان، كه در نشست احزاب و گروه های سیاسی مازندران سخن مي گفت، با بيان اين كه خانه احزاب مازندران ششمین خانه احزاب کشور پس از استان های خراسان رضوی ، گیلان ، زنجان ،یزد و سمنان است كه راه اندازی شده است، عنوان كرد: تا شهریور امسال، خانه احزاب استان های قزوین ،گلستان و لرستان نیز راه…

به گزارش روابط عمومي استانداري، قدرت الله حشمتیان، رييس خانه احزاب كشور در نشست احزاب و گروه های سیاسی مازندران با بيان اين كه خانه احزاب مازندران ششمین خانه احزاب کشور پس از استان های خراسان رضوی ، گیلان ، زنجان ،یزد و سمنان است كه راه اندازی شده است، عنوان كرد: تا شهریور امسال، خانه احزاب استان های قزوین ،گلستان و لرستان نیز راه اندازی می شود.

حشمتيان با اشاره به اين كه در نظام جمهوري اسلامي، حرف اول را مردم مي زنند و با حضور در پاي صندوق هاي راي همه اركان نظام را انتخاب مي نمايند، افزود: انتخابات 29 ارديبهشت ماه را همه احزاب قانوني كشور تاييد كردند و حتي يك صندوق راي هم باطل نشد.

وي، ادامه داد: بي توجهي به احزاب در واقع بي توجهي به مردم است و احزاب نيز بايد در ايفاي نقش سياسي خود پررنگ تر عمل نمايند.

رييس خانه احزاب كشور، تعداد احزاب رسمی و دارای پروانه فعالیت از وزارت کشور را 247حزب اعلام کرد و با بيان اين كه از اين تعداد 82 حزب استانی و مابقی ملی است، تصريح نمود: اعتماد مسئولان به خانه احزاب و تحزب، زمينه گسترش همكاري و نشاط سياسي را بهمراه دارد چيزي كه در هشت سال دولت نهم و دهم به آن توجه لازم صورت نگرفت.

وي با اشاره به اين كه خانه احزاب بايد حق راي داشته باشند و براي اداره امور خود يارانه دريافت نمايند، گفت: توجه به احزاب مانع وارد آمدن ضربات به نظام مي شود.

حشمتيان فعاليت احزاب را عامل بازدارنده از مفاسد اجتماعی و اقتصادی برشمرد و خاطر نشان ساخت: دولت و مجلس با گسترش تحزب در کشور، پاسخگوی احزاب خواهند شد و این رویکرد کشور را به ثبات سیاسی، توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می رساند.

گفتني است پيش از برگزاري اين نشست دفتر نمايندگي خانه احزاب مازندران با حضور معاون سياسي وزير كشور و رييس خانه احزاب كشور و مسئولان استاني افتتاح شد.

.

 


احزاب در ايفاي نقش سياسي خود پر رنگ تر عمل نمايند / ششمين دفتر نمايندگي خانه احزاب در استان ها در مازندران افتتاح شد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20077
مجموع44853422

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری