امروز یکشنبه, 06 اسفند 1396


استاندار مازندران
کد مطلب : ۱۵۵۷۹  / گروه : اخبار /  / ۱۹ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۸۳
اجرای تحول سلامت در کشور یک انقلاب در حوزه سلامت بود استاندار مازندران گفت : موفقیت دولت تدبیر و امید در زمینه اجرای تحول سلامت در کشور انقلاب در حوزه سلامت بوده است .

ربیع فلاح جلودار در آئین متمرکز افتتاح یکصد طرح بهداشتی و درمانی مازندران در نوشهر با حضور وزير بهداشت و درمان افزود : اجرای طرح تحول سلامت رضایتمندی و کاهش دغدغه های مردم را به همراه داشته است.
وی با اشاره به فعالیت های دولت تدبیر و امید در زمینه بهداشت و درمان در مازندران گفت : دولت یازدهم با وجود همه مشکلات توانسته یکهزار میلیارد تومان در زمینه تامین زیرساخت های درمانی مازندران و ارائه خدمات بهداشت و درمان هزینه کند.
استاندار مازندران افزود : امروز نیز با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان شاهد افتتاح 100 پروژه در سطح استان مازندران هستیم.
فلاح تاکید کرد : خوشبختانه در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی توازن در غرب و شرق استان مازندران برقرار بود و تمام استان از این امکانات دولت بهره مند شدند.
وی با اشاره به لزوم آموزش همگانی در زمینه بهداشتی گفت : در دولت دوازدهم باید تلاش شود تا طرح آموزش همگانی در زمینه سلامت و افزايش سواد سلامت در کشور و استان اجرایی شود.
استاندار مازندران همچنین از نمایندگان استان خواست با توجه به تلاش های دکتر هاشمی در چند سال گذشته قاطعانه از وی به عنوان وزیر جدید بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی به هنگام اخذ رای اعتماد در مجلس حمایت کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم گفت : تا پایان سال جاری تعداد یکهزار و 700 تخت به تخت های بیمارستانهای استان اضافه می شود.
قاسم جان بابایی افزود : در این دوره 395 مرکز درمانی و خانه بهداشت در استان افتتاح شده است.
وی همچنین اجرای طرح غربالگری دیابت ، 400 هزار مورد فلورایدتراپی برای اطفال در استان و تبدیل خانه های بهداشت روستایی و مراکز درمانی از استیجاری به ملکی را از فعالیت های این دانشگاه بیان کرد.
در این آئین با حضور وزیر بهداشت ، درمان و اموزش پزشکی همزمان 100 پروژه بهداشتی و درمان در استان مازندران افتتاح شد.


اجرای تحول سلامت در کشور یک انقلاب در حوزه سلامت بود
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز7871
مجموع44946786

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری