امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


استاندار، در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان؛
کد مطلب : ۱۵۵۸۸  / گروه : اخبار /  / ۲۱ مرداد ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۳۸
از مزيت دريا براي توسعه استان بيشتر استفاده شود / ضرورت فعالتر شدن پنجره واحد براي سرعت بخشي سرمايه گذاري ربیع فلاح در اين جلسه با اشاره به این که اجرای طرح پنجره واحد سرمایه گذاری در شمار برنامه های اصلی دولت در راستای توسعه سرمایه گذاری قرار دارد٬ ابراز داشت: اعطای مجوزهای سرمایه گذاری از دغدغه های اصلی رشد و توسعه استان است و باید با تلاش شبانه روزی٬ اثر بخشی پنجره واحد بیشتر شود.

 به گزارش روابط عمومی استانداری٬ ربیع فلاح جلودار٬ استاندار مازندران در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان با اشاره به این که ۵۵ پروژه استانی تعریف شده در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی به جد در حال پیگیری است٬ یاد آور شد: در اجرای پروژه های نیمه تمام که از سیاست های اصلی دولت و استان است اولویت ها رعایت شود.

استاندار٬ تاکید کرد: تعداد طرح های نیمه تمام٬ اولویت ها و دستگاه های متولی مشخص شود تا ادامه کار با برنامه جدی تر صورت گیرد.

ربیع فلاح با اشاره به این که استعدادهای استان باید بدرستی شناسایی شود و از جمله ی این ظرفیت ها وجود قریب ۴۸۰ کیلومتر نوار ساحلی و دریا در مازندران است٬ افزود: زیرساخت ها و طرح های گردشگری در استان در حال توسعه و اجراست و باید از مزیت های اقتصادی دریا بیش از پیش بهره گیری شود.

مقام عالی دولت در مازندران٬ گفت: سهم نظارت و پیگیری های شهرستانی در خصوص اجرای پروژه ها و نحوه هزینه کرد اعتبارات بعنوان بازوی استانی افزایش یابد.

استاندار با اشاره به این که اجرای طرح پنجره واحد سرمایه گذاری٬ موضوعی قانونی است و در شمار برنامه های اصلی دولت در راستای توسعه سرمایه گذاری قرار دارد٬ ابراز داشت: اعطای مجوزهای سرمایه گذاری به سرمایه گذاران از دغدغه های اصلی رشد و توسعه استان است و باید با تلاش شبانه روزی٬ اثر بخشی پنجره واحد بیشتر شود.

وي، تاكيد كرد: كارگروهي دائمي در جهت رفع موانع، شتاب بخشي و كمك به فعاليت پنجره واحد تشكيل شود.

استاندار با بيان اين كه بحث هاي مردمي كردن اقتصاد بايد بر اساس استعدادهاي منطقه اي صورت گيرد و الگوهاي مناسب در اين راستا در برخي نقاط استان اجرا شود، عنوان شود: در اجراي پروژه هاي اقتصادي در روستاها، فرمانداران فعالتر عمل نمايند.

در اين جلسه اولويت بندي تهيه و تصويب پروژه هاي تملك دارايي هاي سرمايه اي در برنامه ششم توسعه، گزارش پروژه استقرار نظام كارآمد و اثربخشي نظارت بر فعاليت هاي هزينه اي استان، نظام بودجه ريزي مبتني بر عملكرد و گزارش پروژه مطالعات شناسايي و جانمايي مكان ها و مسيرهاي مناسب گردشگري دريايي در سواحل مازندران توسط رييس سازمان برنامه و بودجه استان ارايه شد.از مزيت دريا براي توسعه استان بيشتر استفاده شود / ضرورت فعالتر شدن پنجره واحد براي سرعت بخشي سرمايه گذاري
از مزيت دريا براي توسعه استان بيشتر استفاده شود / ضرورت فعالتر شدن پنجره واحد براي سرعت بخشي سرمايه گذاري
از مزيت دريا براي توسعه استان بيشتر استفاده شود / ضرورت فعالتر شدن پنجره واحد براي سرعت بخشي سرمايه گذاري
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17176
مجموع44881685

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری