امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري
کد مطلب : ۱۵۷۴۸  / گروه : اخبار /  / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۳۳
بانوان فرهیخته شرق و مرکز مازندران تجلیل شدند با حضور معاون سياسي امنيتي استانداري مازندران از بانوان فرهیخته و نخبه شهرستان های مرکزی و شرق مازندران با برگزاری همایش اقتدار و امید به میزبانی فرمانداری شهرستان گلوگاه تجلیل شد

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این همايش با اشاره به جایگاه بلند و رفیع بانوان در جامعه اسلامی ، گفت : امروز بانوان از ارزش و اعتبار فراوانی در اجتماع برخوردارند و دوشادوش مردان در امورات مختلف به کار گرفته شده اند.
علیرضا یونسی افزود : امروزه 51.5 درصد از کرسی های دانشگاهی را بانوان در اختیار دارند و در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هم حضور بانوان برای کاندیدا شدن نسبت به گذشته رشد بیشتری داشته است.
وی ادامه داد : حضور بانوان به عنوان عضو در شوراهای اسلامی شهر و روستا هم بالا بوده به گونه ای که در مازندران حدود 300 نفر با رای مردم به عضویت شوراهای شهر و روستا در آمدند .
معاون استاندار مازندران همچنین با بیان اینکه دولت دوازدهم در استمرار دولت یازدهم کارهای مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و عمرانی را در دستور کار دارد، یادآور شد : همه ما باید دست به دست هم با وحدت و همگرایی برای تعالی ایران عزیز تلاش کنیم.
یونسی همچنین با اشاره به تلاش های دولت برای ساماندهی به موسسات غیر مجاز در استان مازندران گفت: 120 موسسه غیر مجاز در استان فعال بود که با تلاش و پیگیری ساماندهی شدند و تعداد کمی از این موسسات در حال انجام امور برای ساماندهی هستند.
مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران هم در این مراسم اظهار داشت : توجه به شایسته سالاری به دور از جنسیت اکنون در جامعه حکمفرما شده است و امیدواریم با استفاده از توانمندی ها و قابلیت ها شاهد ایرانی متعالی و رو به رشد باشیم.
مریم جمشیدی افزود : شایسته‎ سالاری باید در جامعه مبناي عمل قرار گيرد و باید تلاش کنیم که گنجینه‌های انسانی خود را حفظ و حمایت کنیم.
وی ادامه داد : امروز بیش از هر چیزی در جامعه نیازمند وفاق و همدلی هستیم که باید دست در دست هم دهیم و برای کسانی که برای اعتلای نظام جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید فداکارانه تلاش کردند بهترین شرایط را آماده کنیم .
او ادامه داد : باید یاد بگیریم در هر جایگاهی که هستیم میراث‌داران امینی باشیم و ماحصل و نام نیکی را در پایان عمر خدمتی خود بر جای بگذاریم.
جمشیدی گفت : زنان ما لایق بهترین جایگاه‌ها هستند و باید تمامی امکانات لازم را در اختیارشان قرار دهیم تا بتوانند به‌خوبی در این بخش‌ها ظاهر شوند و این منوط به حمایت از آنها است.
قابل ذكر است  در این مراسم از 12 بانوی فرهیخته و توانمند در حوزه های مختلف اشتغال زایی مرکز و شرق مازندران، 5 مشاور برتر فرمانداران و سمن های فعال این مناطق تجلیل شد.


بانوان فرهیخته شرق و مرکز مازندران تجلیل شدند
بانوان فرهیخته شرق و مرکز مازندران تجلیل شدند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز19706
مجموع44853051

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری