امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


کد مطلب : ۱۵۷۵۸  / گروه : اخبار /  / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۱۰
بازديد استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد استاندار مازندران در بازديد از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد بر توسعه و ترویج محصولات گلخانه ای در استان تاكيد كرد .
ربیع فلاح‌جلودار در حاشيه بازديد از نمايشگاه گل و گیاه در محمودآباد به خبرنگاران گفت : یکی از سیاست های مهم کاری در مازندران توسعه و ترویج محصولات گلخانه ای است که با توجه به زمینه فضای باز در مازندران می‌توان اقدامات مطلوبی در این راستا صورت پذیرد.
وی تصریح کرد: مازندران در بحث گل و گیاه زینتی، شاخه بریده و آپارتمانی یکی از استان‌های پیشرو بوده و مقام های نخست و دوم را دارد.
استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران می‌تواند در بحث تولید و ترویج گل و گیاه در داخل و خارج کشور گام های موثری بردارد، خاطرنشان کرد: جوانان تحصیل کرده فراوانی در عرصه صنعت کشاورزی در مازندران وجود دارد که می توانند با تلاش فراوان خود در مسیر توسعه صنعت کشاورزی گام های مطلوبی بردارند.
فلاح خاطرنشان کرد: برگزاری اینگونه جشنواره ‎ ها کمک فراوانی در زمینه یادگیری پرورش گل و گیاه در فضای باز و گلخانه‌ای به مردم می کند.
وی در پایان با اشاره به اینکه مردم باید بخشی از سبد مصرف روزمره خود را به خرید گل و گیاه اختصاص دهند، اظهار کرد: با حضور در نمایشگاه ها و جشنواره های گل و گیاه مردم می‌تواند با گونه های مختلف آشنا شده و موارد را خریداری و نگهداری کنند.


بازديد استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد
بازديد استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد
بازديد استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد
بازديد استاندار مازندران از نمایشگاه گل و گیاه محمودآباد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20204
مجموع44853549

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری