امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


استاندار مازندران در جمع خبرنگاران تنكابن
کد مطلب : ۱۵۸۵۹  / گروه : اخبار /  / ۱۷ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۷۶
حاشیه سازان در مازندران به دنبال منافع شخصی خود هستند/ اصلا به تغيير فكر نمي كنم و براي كار در مازندران انگيزه دارم استاندار مازندران در جمع خبرنگاران تنكابن با اشاره به اينكه وزارت كشور براي انتصاب استانداران چارچوب و معيار دارد گفت : اصلا به تغيير فكر نمي كنم و براي كار در مازندران انگيزه دارم و به مردم عزيز مازندران عشق مي ورزم.

ربیع فلاح جلودار در نشست با خبرنگاران تنکابن که در فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد ، افزود : استان نياز به آرامش و امنيت دارد و متاسفانه حاشيه سازيهاي بي مورد توسط افراد فقط به خاطر منافع شخصي است .
وی اظهار داشت : هر چقدر در مازندران اتحاد و همدلی بیشتر باشد ، به همان میزان اقدامات مدیران نتیجه بخش تر و رفاه و آسایش برای مردم میسر تر خواهد شد.
مقام عالي دولت در استان تصريح نمود : مردم هوشمند هستند و فرق بين شعار و عمل را مي دانند .
فلاح با بیان اینکه امروز نیاز به وحدت و انسجام در مازندران داریم ، خاطر نشان کرد : متاسفانه در بین برخی از شوراهای شهرهای مازندران برای انتخاب شهردار اختلافاتی بود که با فراخوان آنها این اختلاف نظرها را کاهش دادیم تا به یک وحدت رویه دست یابیم.
وی تصریح کرد : شوراها به دنبال فرصت سازی باشند چرا که با امکانات محدود در استان دیگر زمانی برای فرصت سوزی باقی نخواهد ماند.
استاندار مازندران در ادامه به تفویض اختیار مدیران شهرستان ها نیز اشاره کرد و بیان داشت : هیچگونه محدودیتی برای اختیارات مدیران در شهرستان ها اعمال نشده و مدیران در صورت داشتن اشراف کامل نسبت به حوزه فعالیت خود می توانند گزارش عملکرد ارائه دهند.
وی افزود : سیاست دولت تدبیر و امید تلاش برای اتمام پروژه های نیمه تمام در کشور است و ما نیز در استان بر همین اساس پروژه های جدید تعریف نکردیم و تلاش داشتیم تا پروژه های نیمه تمام به بهره برداری برسد.
استاندار مازندران اضافه کرد : در غرب مازندران نیز تعداد پروژه های نیمه تمام کم نیست و باید تلاش کنیم تا اعتبارات آنها هر چه سریعتر تخصیص یابد و روند اجرایی انها سرعت بیشتری به خود بگیرد.
وی یادآور شد : در چهار سال گذشته حدود یک هزار و 300 کیلومتر از راه روستایی مازندران آسفالت یا روکش آسفالت شده است.


حاشیه سازان در مازندران به دنبال منافع شخصی خود هستند/ اصلا به تغيير فكر نمي كنم و براي كار در مازندران انگيزه دارم
حاشیه سازان در مازندران به دنبال منافع شخصی خود هستند/ اصلا به تغيير فكر نمي كنم و براي كار در مازندران انگيزه دارم
حاشیه سازان در مازندران به دنبال منافع شخصی خود هستند/ اصلا به تغيير فكر نمي كنم و براي كار در مازندران انگيزه دارم
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17166
مجموع44881675

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری