امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396


با حضور استاندار، در جلسه شورای برنامه ریزی استان؛
کد مطلب : ۱۵۸۷۳  / گروه : اخبار /  / ۲۰ مهر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۲۸۵
سند برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تصویب شد ربیع فلاح جلودار، در اين جلسه با اشاره به این که سند برنامه ششم توسعه، سندی بالادستی، جامع و عمومی برای اجرای برنامه های توسعه ای در بخش های مختلف است، یاد آور شد: سند برنامه ششم توسعه استان بر اساس اسناد فرابخشی آمایش و توازن منطقه ای و اسناد مقدماتي بخشي استان تدوین شده است.

 به گزارش روابط عمومي استانداري، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به این که سند برنامه ششم توسعه، سندی بالادستی، جامع و عمومی برای اجرای برنامه های توسعه ای در بخش های مختلف است، یاد آور شد: سند برنامه ششم توسعه استان بر اساس اسناد فرابخشی آمایش و توازن منطقه ای و اسناد مقدماتي بخشي استان تدوین شده است.

استاندار با بیان این که اجرای برنامه ششم توسعه از ابتدای سال ۹۶ آغاز شده است، افزود: دستگاه های اجرایی استان با تعامل و مشورت با وزارتخانه های متبوع در اجرای برش استانی و برنامه عملياتي سند ششم توسعه مجدانه اهتمام نمایند.

گفتنی است در این جلسه با حضور استاندار مازندران و اکثریت آرا، سند برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان به تصویب رسيد.

در آغاز اين جلسه نوربخش، رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان و دبير شوراي برنامه ريزي و توسعه استان، گزارشي از كليات برش استاني برنامه ششم توسعه استان و ميزان و پيش بيني درآمدهاي عمومي استان در سال 96 و 97 ارايه نمود.


سند برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تصویب شد
سند برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تصویب شد
سند برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان تصویب شد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17167
مجموع44881676

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری