امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران در همايش روز جهاني معلولين
کد مطلب : ۱۶۱۲۷  / گروه : اخبار /  / ۱۲ آذر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۹۱
معلولیت محدودیت و محرومیت نیست/ زمينه توانمندسازي و مهارت افزايي معلولان فراهم شود استاندار مازندران با گرامیداشت روز جهانی معلولان گفت: معلولیت محدودیت و محرومیت نیست و باید نسبت به توانمند سازي و مهارت افزايي آنان اقدام شود.

محمد اسلامی در همایش روز جهانی معلولان در ساري با گرامیداشت روز جهانی معلولان با بیان اینکه خدمت به این جامعه عبادت است گفت: نفیس ترین اقدامات، کارهایی است که توسط دولت برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی با الگوی غربالگری سیاست گذاری و برنامه ریزی شده است.
وی افزود: این نفیس ترین اقدامی است که در گذشته چندان مورد توجه قرار نگرفته است و امروز شاهد آن هستیم که مورد حمایت و توجه دولت قرار دارد.
وی تصریح کرد: معلولیت محرومیت و محدودیت نیست و وظیفه ما است که در توانمندسازی افرادی که دچار معلولیت هستیند اقدام کنیم و امید به زندگی را افزایش دهیم.
استاندار مازندران خواستار تلاش و اقدام برای توانمندسازی و مهارت افزایی برای افزایش امید به زندگی در جامعه معلولان شد و از جامعه معلولان به دلیل کاستی های موجود در رفت و آمد معلولان در جامعه عذرخواهی کرد.
اسلامی به دستورالعملی ابلاغی به شهرداريها اشاره و اضافه کرد و گفت: باید اصلاح و بهسازی ورودی ساختمان های برای تسهیل عبور و مرور و رفت و آمد معلولان صورت گیرد.
وی به اعضای تیم ملی والیبال نشسته خیر مقدم گفت و اظهار داشت : برگزاری تورنمنت های ورزشی و فرهنگی امیدبخش خواهد بود.
اسلامي در پايان ضمن تشكر از كساني كه به جامعه معلولين خدمت مي كنند افزود : اميدوارم فضاي جامعه به گونه اي مهيا شود كه شما معلولان عزيز از زندگي خود لذت ببريد.

 

قابل ذكر است مراسم روز جهانی معلولین با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور و جمعی از معلولین استان مازندران و معلولانی از کشور قزاقستان در سالن سیدرسول حسينی ساری برگزار شد

معلولیت محدودیت و محرومیت نیست/ زمينه توانمندسازي و مهارت افزايي معلولان فراهم شود
معلولیت محدودیت و محرومیت نیست/ زمينه توانمندسازي و مهارت افزايي معلولان فراهم شود
معلولیت محدودیت و محرومیت نیست/ زمينه توانمندسازي و مهارت افزايي معلولان فراهم شود
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز20265
مجموع44853610

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری