امروز سه شنبه, 01 اسفند 1396


استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي و حاميان دولت در مازندران
کد مطلب : ۱۶۱۳۲  / گروه : اخبار /  / ۱۳ آذر ۱۳۹۶  /  بازدید : ۳۰۱
ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد/ همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي و حاميان دولت در مازندران گفت : همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم .
محمد اسلامي با اشاره به اينكه استان را نمي شود با اتاق فرمان هاي متعدد مديريت كرد افزود : يكي از عوامل بازدارنده توسعه استان شهرگرايي و محله گرايي بوده و بايد به اين روند خاتمه دهيم .
وي توسعه متوازن و پايدار بر اساس آمايش سرزمين را محور فعاليتها خواند و گفت : فقر و شكاف طبقاتي موجب نا اميدي مردم مي شود و ضرورت دارد با شناسايي ظرفيت ها و شناسايي حلقه هاي مفقوده كسب و كار به دنبال رونق توليد و اشتغال در استان باشيم .
مقام عالي دولت در استان حمايت از كشاورزان ، توليدكنندگان و روستائيان را ضروري دانست و گفت : افزايش افراد تحت پوشش كميته امداد و بهزيستي خدمت نيست .
اسلامي بر تحقق وعده هاي رياست جمهوري تاكيد كرد و گفت : قولهاي رياست جمهوري را استاندار و مديران بايد عملياتي كنند .
وي تاكيد كرد : همه بايد همگرا و همصدا شويم و معيشت مردم را ساماندهي كنيم .
استاندار مازندران از تشكيل كميته ارزيابي انتصابات در استاندار خبر داد و گفت : انضباط فكري و رفتاري بايد در مديريت استان حاكم شود و شما حاميان دولت در استان عيون ما باشيد و مشكلات مردم را رصد و گزارش نمائيد .
اسلامي بر توسعه تبادلات و تقويت روابط بين الملل تاكيد كرد  و گفت : در اين استان صنعگتران و توليدكنندگان صادقي هستند كه مشغول خدمت و توليد هستند ولي مورد بي مهري قرار گرفتند .
وي تصريح نمود : ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد و افراد شايسته به كار گرفته شوند .
وي جوانگرايي و بكارگيري افراد شايسته را اولويت اصلي در بكارگيري مديران خواند و ابراز اميدواري نمود با توسعه اقتصاد دريا محور ، گردشگري مديريت شده و بوم گردي و رونق صنايع دستي چرخ اقتصادي مازندران به حركت درآيد و زمينه اميدآفريني و نشاط در استان فراهم گردد.
در اين نشست تعدادي از اعضاي ستادهاي دكتر روحاني در ايام انتخابات و فعالان سياسي شهرستانها به بيان ديدگاهها و نظرات خود پرداختند .


ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد/ همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم
ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد/ همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم
ناكارآمدي مديريتي بايد خاتمه يابد/ همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز19784
مجموع44853129

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری