امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


استاندار مازندران در دیدار با خانواده روحانی شهید بهرامی در قائمشهر
کد مطلب : ۱۶۴۴۶  / گروه : اخبار /  / ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۴۵
خانواده شهدا پیام رسان واقعی شهدا هستند استاندار مازندران گفت : خانواده شهدا پیام رسان واقعی شهدا هستند و از طریق آنان باید پیام شهدا به سمع و بصر مردم برسد .
محمد اسلامی در دیدار با خانواده روحانی شهید قربانعلی بهرامی در قائمشهر افزود : شهدا افرادی بوده اند که برای ارزش های انقلاب اسلامی قیام و جانشان را تقدیم نظام کرده اند و باید اهداف آنان را برای مردم تبیین کنیم .
وی یکی از پیام های مهم شهدا را زندگی با عزت برشمرد و گفت : ماندن با ذلت هدف خلقت نیست ، بلکه ماندن با عزت هدف خلقت است.
استاندار مازندران با اشاره به اینکه شهرستان قائمشهر شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است ، گفت : این شهرستان سهم زیادی در انقلاب داشته است و باید بگویم که سهم خود را به انقلاب ادا کرده است.
همسر شهید روحانی قربانعلی بهرامی هم در این دیدار گفت : هنگامی که همسرم آماده رفتن به شلمچه بود قبل از رفتنش خواب شهادتش را برایمان تعریف کرد و من آماده برای به شهادت رسیدن او بودم .
روزیه رعیت آزاد افزود : اگر چه لحظه خداحافظی برایم سخت بود ، اما همسرم را با رویی باز همراهی کرده ام زیرا حرکت و رفتارش برایم اتمام حجت بود .
وی گفت : از مسئولین می خواهم که شهدا و خانواده شهدا را سیاسی نکنند و از شما هم به عنوان استاندار می خواهم خط ما را همان گونه که خط امام راحل و امام خامنه ای بوده حفظ کنید زیرا خط ما خط صراط مستقیم و الله اکبر است.
شهید روحانی قربانعلی بهرامی متولد سال 1341 بود که در سال 1361 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.


خانواده شهدا پیام رسان واقعی شهدا هستند
خانواده شهدا پیام رسان واقعی شهدا هستند
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17491
مجموع44814376

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری