امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


استاندار مازندران خبر داد
کد مطلب : ۱۶۴۴۸  / گروه : اخبار /  / ۱۷ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۱۶۲
 افتتاح طرح هایی با ارزش بیش از5 هزار و 400 میلیاردتومان امسال در مازندران استاندار مازندران گفت : امسال پروژه های سرمایه گذاری و زیرسازی به ارزش حدود 5 هزار و 400 میلیارد تومان در استان به بهره برداری رسید.
 محمد اسلامی در حاشیه افتتاحیه 6 طرح بهداشتی ، آبرسانی و آموزشی در شهرستان قائمشهر در گفت و گو با خبرنگاران افزود : امسال تنها در پروژه های عمرانی روستائی ، عمرانی شهری ، زیرسازی و زیربنایی که در دهه فجر شاهد بهره برداری ان در استان هستیم حدود 800 میلیارد تومان سرمایه گذاری شد.
استاندار مازندران با بیان اینکه تعدادی از پروژه ها در دهه فجر و تعدادی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد ، افزود : اینها غیر از پروژه هایی است که به عنوان پروژه زیربنایی در حال اجرایی است که به عنوان آمار و ارقام نمی آید.
اسلامی با اشاره به اینکه با توجه به وضعیت اندک بودجه در کشور همچنان روند ساخت و ساز و پیشرفت توسعه پا برجا است ، گفت : امیدواریم مردم با نقش روزافزون خود منابع شان را در مدار تولید واقتصاد قرار دهند تا شاهد رشد وتوسعه در پیشرفت استان باشیم .
وی با بیان اینکه نقش آفرینی مردم یک فرصتی است که انقلاب برای ما به وجود آورده است گفت : هرچه قدر که مشارکت مردم در روستاها بیشتر باشد روستاها آبادتر است که ما هم به سهم خود برنامه هایی برای توسعه زیرساخت داریم .
استاندار مازندران با بیان اینکه امسال شاهد به بهره برداری رسیدن پروژه گازرسانی از دامغان به استان مازندران بوده ایم ، گفت : همچنین در دهه فجر امسال شاهد به بهره برداری رسیدن چند پروژه گازرسانی در روستاها هستیم .
در شمشین روز از دهه مبارک فجر روز سه شنبه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی 3 طرح بهداشت ، یک طرح آبرسانی و 2 واحد آموزشی در شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.


 افتتاح طرح هایی با ارزش بیش از5 هزار و 400 میلیاردتومان امسال در مازندران
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17485
مجموع44814370

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری