امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران
کد مطلب : ۱۶۵۰۳  / گروه : اخبار /  / ۲۱ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۲
مازندران مامن واقعی تراوش شعر در کشور است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران گفت: این استان با تربیت و پرورش فرهیختگان عرصه ادب و فرهنگ مامن واقعی تراوش شعر در کشور است.


علیرضا یونسی در اولین جشنواره شعر نیما در شهرستان نور افزود: شاعران نیما سرا به سبک شعر نو با تاسی از نیما توانستند تحولی شگرف در عصر حاضر عرصه ادبیات امروزی ایجاد کنند.
وی با اشاره به فرهیختگان برخاسته از خطه ادب پرور مازندران افزود: شاعران مازندرانی با ذوق شعری و هنر ماورایی خود می‌توانند در توسعه فرهنگی مازندران اثرگذار باشند.
یونسی با اعلام اینکه امسال توانستیم با برپایی جشنواره شعر گردهمایی شاعران برتر شعر نو را در این استان شاهد باشیم، گفت: شعر نیمایی توانسته ذوق شعری، شاعران جوان را در استان و کشور فعالتر کند.
معاون استاندار مازندران با بیان اینکه شعر و هنر می‌تواند سبب ایجاد وحدت و همدلی بین آحاد جامعه شود، افزود: شاعران نقش آفرین در تقویت اخلاق اسلامی و هنر انقلابی باشند.
یونسی گفت: هنرمند واقعی در عالم آفرینش خداوند و انسانی تجلی هنر اوست، انسان تنها موجودی است که زیبایی و هنر هستی و معرفت را درک می کند.
وی افزود: اندیشمندان هنوز نتوانسته اند تعریف دقیق و روشنی از هنر در جامعه ارائه دهند اما مسلم است هر اندازه باطن به عالم حقیقی خود یعنی خدا نزدیک تر باشد ، هنر زیباتر و ماندگار خواهد بود.

 


مازندران مامن واقعی تراوش شعر در کشور است
مازندران مامن واقعی تراوش شعر در کشور است
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17269
مجموع44814154

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری