امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


کد مطلب : ۱۶۵۲۶  / گروه : اخبار /  / ۲۱ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۷۴
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  سخنران راهپيمايي 22 بهمن ساري وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی براي سخنراني در راهپیمایی 22 بهمن ساری، افتتاح چند طرح و پروژه و شركت در جلسه شوراي اداري نوشهر، چالوس و كلاردشت و ديدار با خانواده شهيد دوران انقلاب به مازندران سفر مي كند.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سخنران راهپیمایی 22 بهمن شهرستان ساري است.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی براي سخنراني در راهپیمایی 22 بهمن ساری ، افتتاح چند طرح و پروژه و شركت در جلسه شوراي اداري نوشهر ، چالوس و كلاردشت و ديدار با خانواده شهيد دوران انقلاب به مازندران سفر مي كند.

 ربیعی ابتدا روز شنبه 21 بهمن به غرب استان سفر کرده و در ساعت 16 شنبه  در مراسم افتتاح طرح ارتقا هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی چالوس شرکت می کند و سپس در ساعت 18 در جلسه شورای اداری شهرستان های کلاردشت،نوشهر و چالوس حضور خواهد داشت.

در ادامه برنامه سفر   علی ربیعی صبح  یک شنبه   در مراسم راهپیمایی 22 شهر ساری حضور خواهد یافت و سخنران این مراسم  باشکوه در ساری است.
حضور در مراسم افتتاح طرح هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی قائم شهر و استانداردسازی اورژانس این بیمارستان در ساعت 14 روز یک شنبه  و دیدار با یکی از خانواده شهدای انقلاب اسلامی در ساری در ساعت 16 از دیگر برنامه های وزیر کار در این سفر به مازندران است.


علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  سخنران راهپيمايي 22 بهمن ساري
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17278
مجموع44814163

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری