امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛
کد مطلب : ۱۶۵۳۵  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۶۸
  تامین اجتماعی در چهار سال اخیر به اندازه 45 سال گذشته تخت بیمارستانی ایجاد کرد علی ربیعی، کهدر آئین افتتاح مرکز تصویر برداری و طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس سخن می گفت، خاطر نشان ساخت:سازمان تامین اجتماعی در چهار سال اخیر به اندازه 45 سال گذشته تخت های بیمارستانی در کشور ایجاد کرده که بیشترین آنها در مناطق محروم بوده است.

 

 علی ربیعی در آئین افتتاح مرکز تصویر برداری و طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان تامین اجتماعی رازی چالوس عنوان کرد: خدمات درمانی یکی از مهم ترین و ضروری ترین نیاز مردم است که دولت برای دسترسی آسان به این خدمات، تاکنون تلاش زیادی انجام داده است.
وی همچنین با اشاره به فعالیت سازمان تامین اجتماعی در فراهم کردن خدمات درمانی در کشور ، تصریح نمود: با توجه به شرایط کنونی و دشوار برای سازمان تامین اجتماعی ، عملکرد این سازمان نسبت به سال های گذشته در زمینه ارائه خدمات درمانی به مردم مطلوب بوده است.
ربیعی همچنین با تبریک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، اظهار داشت: در برگزاری سالگرد دهه فجر، باید روزهای نخست انقلاب با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی یاد آور شد: امروز راهکار موفقیت بازگشت به روحیه انقلابی روزهای نخست انقلاب است، زمانی که مردم و مسئولان یکپارچه و صادقانه در کنار هم برای اعتلای انقلاب اسلامی با تمام وجود گام بر می داشتند.
طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان رازی شهرستان چالوس با یک میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبار سازمان تامین اجتماعی در یک هزار و شش متر مربع اجرا شد.
مرکز تصویربرداری بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان چالوس که به نام مرحوم دکتر محمد صادق زندی نام گذاری شده است با اعتبار پنج میلیارد تومانی ساخته و تجهیز شد که یک میلیارد تومان از این مبلغ توسط خیر محمد ناصر زندی و چهار میلیارد تومان مابقی آن از محل اعتبارات سازمان تامین اجتماعی تامین شده است.
در این مرکز تصویر برداری سی تی اسکن‌ 16 اسلایس نصب است که قابلیت ارتقا برای سی تی عروق و اندام را نیز دارد و همچنین دستگاه رادیو گرافی دیجیتال نیز در این مرکز نصب شده است.

  تامین اجتماعی در چهار سال اخیر به اندازه 45 سال گذشته تخت بیمارستانی ایجاد کرد
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17332
مجموع44814217

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری