امروز دوشنبه, 30 بهمن 1396


کد مطلب : ۱۶۵۳۸  / گروه : اخبار /  / ۲۲ بهمن ۱۳۹۶  /  بازدید : ۹۸
تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن آيت الله طبرسي نماینده ولی فقیه در استان و مهندس اسلامي استاندار مازندران در پیام مشترکی از حضور پرشور و حماسی مردم انقلابی و ولایت مدار مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم"
سلام و درود بر شما مردم هوشمند و فهيم مازندران كه بار ديگر عزم و اراده راسخ خود را براي دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری متجلي ساختيد .
درود بر شما مردم علوي مازندران كه با حضور در عيد انقلاب و سی‌ونهمین جشن انقلاب بار دیگر ثابت کرديد كه در دفاع از استقلال،‌ آزادی و جمهوری اسلامی محكم و استوار ايستاده ايد وآماده فداکاری و مجاهدت هستيد .
سلام خداوند بر شما كه با  شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی تمام معادلات و تحلیل هاي  معاندان و دشمنان قسم خورده نظام را به هم ریخته و همه جهانیان را به شگفت، بهت و حیرتی عظیم فرو برديد.
سلام و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ كه بار ديگر عزت ، اقتدار ، شوكت ، بالندگي و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي را به نمايش گذاشت.
مردم عزيز مازندران که همواره پشتیبانی خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی را در صحنه های مختلف به نمایش گذاشته،در 22بهمن ماه امسال نیز برگ زرینی بر افتخارات نظام افزود و با تجلي شكوه وحدت و همدلي با آرمان های امام راحل،رهبر فرزانه انقلاب و شهدای انقلاب اسلامی تجديد پيمان نمود .
اینجانبان بر خود فرض دانسته تا مراتب تقدیر و تشکر خود را از حضور پرشكوه ، اميد آفرين و اميد بخش و حماسه تماشايي مردم شریف مازندران ، به‌ویژه جوانان شايسته ، غیور، متدین، و بیدار سرزمین‌ علم و هنر و فرهنگ و ايمان ابراز داشته و سلامتی و سعادت بیش از پیش همه شما مناديان و حافظان ارزشهاي الهي انقلاب اسلامي را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم.
رجاء واثق داریم این انقلاب الهی و آسمانی با اقتدار و افتخار ، زمینه ساز و مقدمه حکومت جهانی حضرت قائم(عج ) خواهد بود.
نور الله طبرسي نماينده ولي فقيه در مازندران
محمد اسلامي استاندار مازندران


تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران از حماسه تماشايي مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن
رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز17225
مجموع44814110

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری