امروز پنج شنبه, 28 دی 1396


گروه
عبارت مورد نظر
طبقه بندی مطالب
نوع خبر
دارای عکس
دارای فیلم
دارای موسیقی
دارای فایل ضمیمه
از
تا


تعداد جواب : 14876

معاون امور اقتصادي وزارت امور اقتصادي و دارايي در اين جلسه از راه اندازي سامانه دادور براي دريافت و رسيدگي به شكايات متقاضيان صدور مجوزهاي كسب و كار خبر داد و خاطر نشان كرد: دولت براي رونق فضاي كسب و كار جبهه جديدي باز كرد و سعي نمود با اتخاذ سياست هاي نو و تسهيل فرآيندهاي صدور مجوزات، زمينه تقويت…
عیسی قاسمی طوسی مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران در جلسه هم اندیشی مسئولان و کارشناسان امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و فرمانداریهای مازندران که در مجتمع شهید شهریاری چاکسر محمود آباد برگزار شد، اظهار داشت: در حال حاضر ما در استان شاهد وضعیت بهتری در خصوص آسیب های اجتماعی هسیتم به طوری که مازندران در حوزه ی…
جلسه تخصصي قرارگاه پدافند زيستي استان مازندران در تاريخ 96/1026 پيرامون بيماري آنفلوانزاي انسان و طيور با حضور مديركل پدافندغيرعامل در محل معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي استان برگزار گرديد. سيد يدالله نبوي، مديركل پدافندغيرعامل استان در اين جلسه ضمن تقدير از اقدامات صورت گرفته از سوي اداره كل دامپزشكي و دانشگاه علوم پزشكي، خواستار همكاري و همراهي بيشتر دستگاههاي…
رييس شوراي اداري استان، در اين جلسه با اشاره به اين كه حرکت به سمت شکوفایی اقتصادی یک اصل و تکلیف است و همه دستگاه ها باید در این راستا تلاش ويژه نمایند، ياد آور شد: شكوفايي اقتصادي، توسعه كسب و كار و اشتغال و توليد يك سياست و عزم ملي است / الكترونيكي كردن كليه فرآيندهاي خدمت گام مهمي…
جلسه شوراي اداري استان
نشست تخصصی كارگروه امداد و نجات مازندران در تاريخ96/10/25 با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران و مديران كل پدافندغيرعامل، مديريت بحران، دفتر امور روستايي و مديرعامل جمعيت هلال احمر و با محوريت بررسي نقاط ضعف و قوت امداد رساني به مردم زلزله زده كرمانشاه در سالن جلسات سازمان جمعيت هلال احمر استان مازندران برگزار شد. نبيان معاون…
استاندار مازندران در بازديد از پارك علم و فناوري مازندران در ساري گفت : پارك مهمترين ظرفيت براي تبديل علم و دانش به فناوري و ثروت است و يك نماد اقتصادي مقاومتي است .
علي نبيان، در جلسه كارگروه مديريت و حفاظت از قله دماوند بر ضرورت مديريت جامع و تعامل همه دستگاه هاي مسئول در اين راستا تاكيد كرد و ياد آور شد: در گام نخست؛ بايد چشم انداز و استراتژي مديريت جامع قله دماوند تعريف شود.
مدير كل امور شهري و شوراهاي استانداري، در اين همايش با اشاره به اين كه روابط عمومي سنتي منسوخ شده است، تصريح كرد: انتظار مي رود روابط عمومي ها به مثابه يك مدير عمل كنند و براي كارهاي خود برنامه و چشم انداز چند ساله داشته باشند.
جلسه تامين آب پشتيبان اطفاء حريق انبار نفت ساري در تاريخ 96/10/25 با حضور مديركل پدافندغيرعامل، مديركل مديريت بحران، مديرعامل شركت آبفاي شهري استان و مديرعامل شركت منطقه اي نفت در محل شركت نفت ساري برگزار شد. در اين جلسه نبوي مديركل پدافندغيرعامل استان با بيان اينكه بايد در شرايط اضطرار خدمت رساني بصورت بهينه صورت گيرد به ضرورت ايجاد…
مهندس اسلامي در اين جلسه با اشاره به اين كه هدف، گسترش بازار و پابرجا نگهداشتن سهم بازار است كه با كيفيت صادرات محقق مي شود، تصريح كرد: در مازندران نبايد كسي دغدغه فروش مركبات داشته باشد.
معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مازندران در اين جلسه عنوان كرد: دستگاه ها و نهادهايي كه معلولان، جانبازان و سالمندان مراجعات بيشتري به آن ها دارند بايد در مناسب سازي فضاي اداري متبوع بيش از ديگر دستگاه ها تلاش كنند.
ياوند عباسي كه در جلسه شوراي توسعه و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت استان سخن مي گفت، با بيان اين كه ايران اسلامي به وجود شهداي گرانقدر خود مي بالد و در سايه آموزه هاي شهيدان به پيش مي رود، خاطر نشان ساخت: خدمات رساني به ايثارگران بايد عزتمندانه صورت گيرد.
مهندس اسلامي در اين جلسه با بيان اين كه جامعه ما همواره نيازمند مفاهيم و فرهنگ والاي ايثار و شهادت است، تصريح نمود: برنامه هايي كه در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ ايثار و شهادت تهيه مي شود اثر گذار باشد.
مقام عالي دولت در استان، با اشاره به اين كه استراتژي دشمن، جدا كردن مردم از حكومت است ليكن در ايران اسلامي پرچم ايثار و شهادت همچنان در اهتزاز است، اظهار داشت: پياده سازي احكام الهي هزينه دارد و ملت ما ثابت كرده است كه در اين راستا هميشه ثابت قدم است.
نشست بررسی اقدامات انجام شده در خصوص راه اندازی خانه هلال روستایی در استان روز یکشنبه مورخ96/10/24 با حضور نمایندگان اداره کل پدافند غیرعامل ، جمعیت هلال احمر ،اداره کل مدیریت بحران و اداره کل روستایی در محل جمعیت هلال احمر استان برگزار گردید. در این نشست اعضا به اهمیت و ضرورت تشکیل و تجهیز خانه های هلال در استان…
مقام عالي دولت در مازندران، در اين جلسه با تاكيد بر اين كه اولويت هاي اصلي، محوري و تعيين كننده استان بايد ابتدا سامان يابد تا توان افزايي بطور واقعي اتفاق بيفتد، ياد آور شد:دولت، فرصت هاي لازم قانوني را براي رفع موانع توسعه اقتصادي پيش بيني نموده است و دستگاه ها بايد از اين فرصت ها بهره گيري كنند.
سيد عباس موسوي رئيس دانشگاه علوم پزشكي و خدمات درماني مهمان مركز ارتباطات مردمي استان در روز يكشنبه بيست و چهارم دي ماه خواهد بود.
رييس شوراي اداري استان در اين جلسه با اشاره به اين كه همه شاخص هاي دولت به لحاظ جهت گيري در حال رشد است، تصريح كرد: براي پيشرفت بايد صنايع رقابتي داشته باشيم، توليد و صنعت ما بايد توان رقابت در بازار داشته باشند و تحقق اين مهم در گروه توليد با كيفيت است.
در راستاي سياست هاي دولت پاسخگو و تاكيدات استاندار مازندران، علي اكبر حمزه اي، مدير كل امور مالياتي استان، صبح امروز با حضور در مركز ارتباطات مردمي مازندران (سامانه ۱۱۱) به 50 تماس مردم شریف استان در حوزه امور مالياتي پاسخ گفت.
مقام عالي دولت در مازندران، با اشاره به اين كه بايد توسعه بدون تخريب محيط زيست باشد، تاكيد كرد: نبايد با مديريت نابجا، مزيت هاي زمينه ساز توسعه را به مولفه هاي ركود تبديل كنيم / با توجه به گردشگر پذير بودن استان بايد با استفاده از اين مزيت در راستاي ايجاد مشاغل پايدار و رفع بيكاري اقدام نمود.
طي مراسمي با حضور علیرضا یونسی‌ رستمی، معاون استاندار مازندران، محمد مهدی نصیری‌ کناری به عنوان سرپرست جديد فرمانداری شهرستان فريدونكنار معرفي شد.
رييس شوراي اداري استان در اين جلسه ياد آور شد: تمام حركات دشمنان بويژه در روزهاي اخير با حضور هوشمندانه و آگاهانه مردم در صحنه ناكام مانده است / دولت تدبير و اميد، اقدامات ارزشمندي را براي تحقق سلامت اداري انجام داده است.

رهگیری نامه های اداری
دفاتر پیشخوان
ساترا
تسما

آمار سایت

امروز6370
مجموع44219083

تمامی حقـوق این سـایت متعلق به استانداری مازندران می باشد .
طراحی ، اجرا و پشتیبانی: مازندنت ساری