فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار ساری تاکید کرد:

لزوم رفع موانع اجرای طرح دریا در ساری

کد خبر : 17755 5 تیر 1397
پ

فرماندار ساری بابیان اینکه ضریب اقدامات عملیاتی شده با میزان استعدادها و فرصت‌های موجود همخوان در طرح دریای ساری به نظر نمی‌رسد، افزود: باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن موانع اجاری طرح دریا در شهرستان ساری رفع شود. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در جلسه ستاد طرح دریای شهرستان ساری، با اشاره به اهمیت صنعت گردشگری، گفت: صنعت توریسم باید مهم‌ترین منبع درآمد و ایجاد فرصت شغلی برای شهرستان ساری باشد که با تولید بالاترین میزان ارزش‌افزوده به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم سایر فعالیت‌های اقتصادی و فرهنگی را تحت تأثیر قرار دهد.
وی به نقش دریای خزر در جذب توریسم اشاره و اظهار کرد: با در نظر گرفتن توانمندی‌ها و استعدادهای نهفته در منطقه فرح‌آباد، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به نحو شایسته‌تری تحقق می‌یابد که البته حصول این امر مستلزم همگرایی و همسوییِ دستگاه‌های ذی‌ربط و نگاه فرا بخشی آنان است.
فرماندار ساری با بیان اینکه ضریب اقدامات عملیاتی شده با میزان استعدادها و فرصت‌های موجود همخوان در طرح دریای ساری به نظر نمی‌رسد، افزود: باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن موانع اجرای طرح دریا در شهرستان ساری رفع شود.
رضایی با بیان اینکه توجه به‌سلامت و جان مردم در اولویت کار‌های طرح سالم‌سازی دریا است، تصریح کرد: ناجیان غریق و مجریان طرح دریا باید با عملکرد صحیح خود، خاطرات خوشی را برای مسافران رقم بزنند.
وی با تأکید برافزایش نظارت بر اجرای درست طرح سالم‌سازی دریا در شهرستان ساری، خاطرنشان کرد: هیچ قصوری از دستگاه‌ها و مجریان طرح دریا پذیرفتی نیست.
در آغاز این جلسه بعضی از اعضای ستاد و مجریان طرح دریای شهرستان ساری به ارائه گزارش عملکرد فعالیت خود پرداختند.

اشتراک گذاری
پیوند ها