فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

روز قدس

پیام سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسب روز جهانی قدس

کد خبر : 1781 17 خرداد 1397
پ

حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد. ‎

روز قدس روز امت اسلام است."   مقام معظم رهبری

سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل مردم همیشه در صحنه شهرستان هزار سنگر آمل را به حضور در مراسم باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس که نماد وحدت و اراده امت اسلامی است دعوت کرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس اظهار داشت :

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس به عنوان میراث گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) دنیا را به مقاومت در برابر سلطه جهانی فرا می خواند و هر سال پر شور تر از سال قبل ، آزادی خواهان و مسلمانان نقاط مختلف جهان، با مشت های گره کرده جنایات رژیم ددمنش و غاصب صهیونیستی را محکوم می کنند.

این مسئول در ادامه افزود : حوادثی که امروز در دنیای اسلام روی می‌دهد، ضرورت انسجام عملی جهت مقابله با سرمنشاء اصلی فساد و تباهی در دنیای اسلام را آشکار می‌کند و جهان اسلام در این روز به عمق اندیشه ناب صهیونیسم ستیزی خمینی کبیر(ره) بیشتر پی می‌برد.

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل گفت : نامگذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.

سید جعفر رسولی فرماندار آمل بیان کرد : ملت همیشه در صحنه ایران همواره با لبیک گفتن به معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) در روز جهانی قدس به مقابله با رژیم اشغالگر قدس برمی خیزند و به کشورهای حامی رژیم غاصب تا دندان مسلح ثابت خواهند کرد که فلسطین به فرموده امام راحل (ره) همچنان مساًله اصلی جهان اسلام است.

معاون استاندار در پایان اظهار داشت : اینجانب در پایان ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم مردم شریف ، موًمن و روزه دار دیار علویان شهرستان هزارسنگر آمل  دعوت می کنم تا با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ، ضمن لبیک مجدد به ندای ملکوتی امام راحل عظیم الشأن و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام نمایند.

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها