فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

مراسم کلنگ زنی

مراسم کلنگ زنی میدان دماوند شهر امامزاده عبدا... (ع)

کد خبر : 1800 17 خرداد 1397
پ

در هر کار عمرانی تعدادی از افراد مشغول به کار می شوند که می توان آنان را به عنوان یک اشتغال در نظر گرفت . ‎

 

مراسم کلنگ زنی ساخت میدان دماوند شهر امامزاده عبدا... (ع) و نشست روحانیون ـ دهیاران با موضوع تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی از دیدگاه حضرت امام (ره) با محوریت بزرگداشت روحانی شهید اندرزگو با حضور دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ـ سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل ـ اسماعیلی امام جمعه امامزاده عبدا... (ع) ـ بخشدار ـ شهردار واعضای شورای اسلامی شهر امامزاده عبدا... (ع) و دیگر مسئولین شهرستانی برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، رحمانی رئیس شورای اسلامی شهر امامزاده عبدا... (ع) گفت : بنده به نوبه خود از زحمتهای بیدریغ نماینده مردم آمل و فرماندار جهادی تقدیر و تشکر می نمایم .

رئیس شورای اسلامی شهر امامزاده عبدا... (ع) در ادامه افزود : منطقه امامزاده عبدا... (ع) یک پتانسیل خاصی در زمینه های گردشگری و مذهبی دارد و با وجود امامزاده هایی که در این بخش و شهرک صنعتی عظیمی که بیش از نیمی از صادرات استان مازندران را در بردارد باید توجه ویژه ای نیز به این بخش و شهر گردد ، لذا درخواست حمایت های بیش از پیش مسئولین به ویژه دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل را می طلبد .

در ادامه یحیی عسگری پور بخشدار امامزاده عبدا... (ع) ابتدا ضمن خوش آمدگویی به مدعوین و میهمانان حاضر در جلسه اظهار داشت : آسفالت میدان دماوند از سرفصل پروژه های ملی با اعتباری به مبلغ 1 میلیارد ریال توسط اداره راه و شهرسازی بابت حدفاصل بین دو کمربندی امامزاده عبدا... (ع) به زودی اجرا می گردد که نیاز به همکاری سایر دستگاههای خدمات رسان با مجری طرح دارد .

این مسئول در ادامه افزود : با تلاش دکتر یوسفیان و حمایت های فرماندار ویژه شهرستان آمل در بخش امامزاده عبدا.. (ع) در روستاهایی که طرح های هادی در آن صورت نگرفته اند تأمین اعتبار صورت گرفته و در اسرع وقت برای اجرای طرح هادی اقدام می گردد .

در ادامه صلواتی شهردار امامزاده عبدا... (ع) ضمن خیرمقدم گویی به مسئولین شهرستانی و حاضرین در جلسه افزود : میدان دماوند به مبلغ 168 میلیون تومان و 100 میلیون تومان برای المان میدان مصوب گردیده و با حمایت های ویژه نماینده ارزشمند شهرستان و پیگیریهای فرماندار جهادی بتوانیم زیباییهای این منطقه را بیش از پیش افزایش دهیم .

در پایان دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی افزود : خدا را شاکرم که امروزه در بین مسئولین خدومی می باشم که تمام سعی و تلاش خود را برای عمران و آبادانی شهرستان گذاشته و تا با اراده جمعی کار عمرانی نیز صورت گیرد و در هر کار عمرانی تعدادی از افراد مشغول به کار می شوند که می توان آنان را به عنوان یک اشتغال در نظر گرفت و امروزه سد هراز با 700 کارگر بصورت شبانه روزی در حال اجرای پروژه می باشد وبا تکمیل شدن این سد بیش از 27 درصد آبهای سطحی جمع آوری شده و مشکل بحران آب کشاورزی 5 شهر بابل ـ بابلسر ـ فریدونکنار ـ محمودآباد و نور حل می گردد .

این مسئول در ادامه افزود : بنده به عنوان نماینده این شهرستان به تمام عزیزان قول می دهم که در کنار سرمایه گذاران بتوانیم گامی در جهت رشد و توسعه صنعت توریستی و گردشگری و همچنین بخش صنعت برداشته تا شهر امامزاده عبدا... (ع) با تمام ظرفیت های موجود مانند نگینی در سطح استان بدرخشد و با اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای طرح هادی روستاهای بخش امامزاده عبدا... (ع) در آینده ای نزدیک کار عمرانی طرح هادی را به اتمام برسانیم تا روستائیان عزیز بتوانند در از زیبایی روستا نهایت استفاده را ببرند .

 

 

 

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها