فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

شورای مبارزه با مواد مخدر

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل

کد خبر : 1913 21 خرداد 1397
پ

باتوجه به فرارسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر تمام ادارات و نهادها برنامه های مربوط به خود را که از جمله برگزاری همایش ها و نمایشگاه و آموزش آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و ... می باشد را در دستور کار خود قرار دهند . ‎

 

جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل وبا حضور سایر دستگاههای اجرایی شهرستان 21 خرداد 97 در فرمانداری ویژه شهرستان آمل برگزار گردید :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، سید جعفر رسولی معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان آمل ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین در جلسه گفت : باتوجه به فرارسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر تمام ادارات و نهادها برنامه های مربوط به خود را که از جمله برگزاری همایش ها و نمایشگاه و آموزش آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و ... می باشد را در دستور کار خود قرار دهند .

این مسئول در ادامه افزود : برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و مسابقات ورزشی و تقدیر از خانواده شهداء نیروی انتظامی در هفته مبارزه با مواد مخدر یکی از برنامه های مصوب این جلسه می باشد که ادارات ذیربط باید هماهنگی های لازم را جهت برپایی اینگونه مراسمات در جهت ایجاد نشاط اجتماعی داشته باشند .

معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل اظهار داشت : در بخشهای مختلف شهرستان آمل بخشداران با همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی و معتمدین محلی بحث پیشگیری و درمان اعتیاد و جلوگیری از شیوع مصرف مواد مخدر در بین جوانان را جدی گرفته و نسبت به ایجاد برنامه های شاد جهت پر نمودن اوقات فراغت جوانان و روستائیان در نظر بگیرند .

سید جعفر رسولی گفت : در هفته مبارزه با مواد مخدر تبلیغات فضای شهری باید نسبت به پیامدها و هشدار جهت پیشگیری و درمان اعتیاد و روشن کردن افکار عمومی نسبت به عدم استفاده از مصرف مواد مخدر آگاهی سازی لازم را داشته باشد .

در پایان فرماندار آمل از مسئولین ادارات مربوطه خواست تا با بازدیدهای متوالی از کمپ های ترک اعتیاد مشکلات را از نزدیک مشاهده کرده تا نسبت به رفع آن اقدام نمایند و مناطق آسیب پذیر و آلوده شهر را شناسایی کرده تا با برنامه ریزی دقیق بتوان مانند منطقه امت آباد ورضوان 38 برای ساماندهی در دستور کار قرار گیرند .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها