فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

ملاقات عمومی

ملاقات عمومی فرماندار با شهروندان آملی

کد خبر : 1947 22 خرداد 1397
پ

تکریم ارباب رجوع و بررسی مشکلات آنها ‎

 

 

 

دیدارسید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل با مردم فهیم و شهروندان محترم آملی روز سه شنبه 22 خرداد 97 :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل : سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل امروز سه شنبه 22 خرداد مصادف با 27 ماه مبارک رمضان طبق هفته های گذشته با شهروندان محترم دیدار مستقیم داشته و با آنها از نزدیک همکلام شده و پای درد دل این عزیزان نشست .

در این دیدار معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل به تعداد 150 نفر از این عزیزان جوابگو بوده و به تمامی درد و دل های این عزیزان گوش داده و راهنمایی های لازم را بعمل آورده و نسبت به درخواست شهروندان آملی دستورات لازم جهت پیگیری موارد و مشکلات مطرح شده در درخواستشان را داد .

در این دیدار صمیمی که هر هفته در محل کار فرماندار ویژه شهرستان آمل انجام می شود وبعد از دستور نامه های به همکاران ، تمامی کارکنان فرمانداری با روی خوش با ارباب رجوع برخورد نموده و نسبت به نامه نگاری و پیگیری مسائل و مشکلات شهروندان حاضر در فرمانداری اقدامات خوبی انجام داده تا ارباب رجوع با رضایت خاطر فرمانداری را ترک نماید .

در ادامه این دیدار امام جمعه محترم لاریجان حضرت حجت الاسلام شکری نیز با فرماندار ویژه شهرستان آمل دیدار نمود و آرزوی موفقیت ایشان را از خداوند متعال داشت .

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها