فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

حسین‌زادگان در جلسه تودیع و معارفه فرماندار ساری

نگاه دولت به موضوعات مختلف غیرشعاری است

کد خبر : 2018 24 خرداد 1397
پ

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با بیان اینکه عدم خدمت به مردم نتیجه‌ای غیر از ضرر ندارد، گفت: نگاه دولت تدبیر و امید به بسیاری از مسائل و موضوعات مختلف غیر شعاری است. ‎

احمد حسین‌زادگان در جلسه تودیع و معارفه فرماندار ساری، مسئولیت در جمهوری اسلامی را توفیق الهی دانست و اظهار داشت: یکی از معیارهای انتصاب مدیران خدمت‌گذاری به مردم است زیرا سیاست دولت تدبیر و امید مردم‌محور است.

وی با تاکید بر اینکه هدف اصلی دولت افزایش رضایت‌مندی مردم است و فرمانداران نیز با رعایت عدالت کارکرد اساسی در این خصوص دارند، خاطرنشان کرد: دولت برای مشکلات موجود برنامه های مختلفی را اجرایی کرده یا در دست اجراست اما نقش فرماندار بعنوان نمایده عالی دولت در به ثمر رسیدن این برنامه ها مهم و تاثیرگذار است.

حسین‌زادگان با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری باید سرلوحه فعالیت مدیران باشد، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی براساس شرایطی که مقام معظم رهبری اعلام فرموده‌اند، باید به نحو احسن از سوی دستگاه های اداری اجرا شود و فرماندار نیز نظارت و مطالبه‌گری کافی و به‌موقع داشته باشد.

وی ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی از سوی فرمانداران را ضروری دانست و گفت: آسیب های اجتماعی نظیر طلاق، اعتیاد و حاشیه‌نشینی اهمیت بسیاری دارد و فرمانداران باید این موضوعات را به بهترین نحو پیگیری و نظارت کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در بخش دیگری از سخنانش، عباسعلی رضایی فرماندار جدید ساری را فردی سالم و آشنا به این حوزه دانست و اظهار داشت: داشتن قدرت تجزیه و تحلیل و تکریم ارباب رجوع از صفات خوب فرماندار جدید است که مطمئنا در انجام مسئولیت فرمانداری کمک حال خواهد بود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری