فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار مرکز مازندران در دیدار با شهردار ساری:

رضایت مردم در اولویت امور است

کد خبر : 2193 31 خرداد 1397
پ

فرماندار ساری رضایت مردم را در اولویت امور دانست و خاطرنشان کرد: مردم تغییر و پیشرفت می‌خواهند و فرمانداری ساری تصمیم دارد با همکاری مردم و مسئولان شهر مشکلات را به حداقل برساند تا خدمت و پیشرفت در عمل ثابت شود. ‎

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در جلسه‌ای با حضور مهدی عبوری شهردار، معاونان و شهرداران مناطق ساری با اشاره به اهمیت کار شهرداری و لزوم تعامل، اتحاد و انسجام میان مدیران شهری، گفت: شهرداری باید با دوری از مسائل حاشیه‌ای و با یک برنامه‌ریزی مدون برای ادامه توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهر تلاش کند.

وی با تأکید بر لزوم ارتقاء کیفیت خدمات شهرداری به مردم، تصریح کرد: رسیدگی بیشتر و تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت شهروندان باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

فرماندار ساری رضایت مردم را در اولویت امور دانست و خاطرنشان کرد: مردم تغییر و پیشرفت می‌خواهند و فرمانداری ساری تصمیم دارد با همکاری مردم و مسئولان شهر مشکلات را به حداقل برساند تا خدمت و پیشرفت در عمل ثابت شود.

رضایی میزان محبوبیت تیم مدیریت شهری را دلیلی بر خدمت درست به مردم خواند و افزود: باید در مدیریت شهری از کمترین امکانات و اعتبارات بیشترین بهره را برد که این امر بجز باکاری جهادی محقق نمی‌شود.

 

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها