فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

دیدار 900 نفر از شهروندان با فرماندار محمودآباد

کد خبر : 2242 3 تیر 1397
پ

محمد محتاطی مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد از دیدار و ملاقات 900 نفر از شهروندان با فرماندار این شهر خبر داد. ‎

دیدار 900 نفر از شهروندان با فرماندار محمودآباد

محمد محتاطی مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد از دیدار و ملاقات 900 نفر از شهروندان با فرماندار  این شهر خبر داد.

وی گفت: از ابتدای سال 97 تا پایان خرداد ماه سالجاری 900 نفر از شهروندان شریف شهرستان محمودآبادی با فرماندار این شهر ملاقات داشته اند که بخشی از این دیدار ها در قالب برنامه ملاقات مردمی روزهای سه شنبه هر هفته در محل فرمانداری برگزار میگردد.

وی همچنین از برگزاری برنامه دیدار مردمی در روستاهای بخش مرکزی و سرخ رود با حضور فرماندار و بخشداران و همراهی مدیران دستگاههای اجرایی در راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان روستایی خبر داد و افزود : در راستای تکریم از شهروندان در این دیدارها فرماندار محترم و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ضمن پیگیری مشکلات عمومی روستا با شهروندان ملاقات داشته و به درخواست های شخصی رسیدگی می نمایند.

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان محمودآباد افزود: بمنظور اجرای طرح تکریم از ارباب رجوع و ارزیابی عملکرد ادارات شهرستان بازدید سرزده از ادارات در روزهای چهارشنبه هر هفته برگزار میگردد که از ابتدای سالجاری تاکنون 5 بازدید از ادارات شهرستان صورت گرفته است.

 

 

اشتراک گذاری