فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار محمودآباد :

تزریق امید و نشاط به جامعه مهمترین ماموریت روابط عمومی ها می باشد.

کد خبر : 2248 3 تیر 1397
پ

اولین جلسه شورای روابط عمومی و شورای اطلاع رسانی شهرستان محمودآباد در سال جدید به همت روابط عمومی فرمانداری محمودآباد به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و با حضور کلیه مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان در محل فرمانداری محمودآباد برگزار شد. ‎

فرماندار محمودآباد :

تزریق امید و نشاط به جامعه مهمترین ماموریت روابط عمومی ها می باشد.

 

اولین جلسه شورای روابط عمومی و شورای اطلاع رسانی شهرستان محمودآباد در سال جدید به همت روابط عمومی فرمانداری محمودآباد به ریاست یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد و با حضور کلیه مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان در محل فرمانداری محمودآباد برگزار شد.

یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان محمودآباد طی سخنانی در این جلسه طی سخنانی ضمن قدردانی از زحمات مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان در سال گذشته ، مهمترین ویژگی روابط عمومی سرآمد و پویا را بهره مندی از دانش ارتباطات و آشنایی با فرهنگ سازمانی و توجه به انتطاراتی که از مدیران ارشد سازمان و مدیران ارتباطی نسبت به نقش روابط عمومی می رود را برشمرد.

وی همچنین شاخص های ارزیابی روابط عمومی ها را تعامل بین دستگاهی روابط عمومی و ارتباط مستقیم روابط عمومی ها با داخل و بیرون سازمان و همچنین تعامل با اصحاب رسانه  و خلاقیت و نوآوری در امورات و تنویر افکار عمومی و جلب اعتماد مردم و عنصر واسط بین مردم و مسئولان عنوان کرد و افزود : در سالجاری روابط عمومی های موفق و فعال شهرستان ارزیابی و تجلیل خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد  تزریق امید و نشاط به جامعه را مهمترین ماموریت روابط عمومی ها دانست و گفت: اطلاع رسانی دقیق و متعهدانه موجب روشن شدن روزنه های امید در جامعه میگردد.

  

 

اشتراک گذاری