فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار ساری:

مطالبات به‌حق مردم سرلوحه کار شوراها باشد

کد خبر : 2253 3 تیر 1397
پ

فرماندار ساری با اشاره به نقش شوراها گفت: نمایندگان شورای اسلامی منتخب مردم‌اند، بنابراین مطالبات به‌حق مردم باید سرلوحه رفتار گفتار و کردار آنان باشد. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در جلسه شورای اسلامی شهرستان ساری با اشاره به نقش شوراها گفت: نمایندگان شورای اسلامی منتخب مردم‌اند، بنابراین مطالبات به‌حق مردم باید سرلوحه رفتار، گفتار و کردار آنان باشد.
وی بر ضرورت اثبات عینی وحدت و همدلی تأکید کرد و گفت: باید وحدت و همدلی برای خدمت به مردم وجود داشته باشد و برطرف کردن مشکلات مردم بدون دسته‌بندی و نگرش‌های گروهی انجام شود.
فرماندار ساری با اشاره به اعتبارات محدود شهرستان، اظهار کرد: تا اتمام پروژه‌های در حال اجرا، نباید پروژه جدیدی تعریف شود مگر اینکه ضرورت شهرستانی داشته باشد.
رضایی با تأکید بر ضرورت توجه به رعایت عدالت، تصریح کرد: ایجاد عدالت و توسعه متوازن در سطح شهرستان‏ ساری نگاه ویژه مدیران را می‌طلبد.
وی با اشاره به بهره‌مندی از توانمندی موجود در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: باید برای نیل به اهداف کلان از همه این ظرفیت‌ها بهره برد چراکه در مدیریت امروز بهره‌گیری از خرد جمعی برای اتخاذ و اجرای بهترین تصمیمات امری بدیهی است.
در آغاز این نشست حجت‌الله هادیان رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری گزارشی از این شورا، را ارائه داد.

اشتراک گذاری
پیوند ها