فارسی| En امروز : 4 اسفند 1397

فرماندار ساری در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان اعلام کرد:

404 پروژه در ساری در حال اجرا است

کد خبر : 33220 6 تیر 1397
پ

فرماندار ساری با اشاره به جذب 57 درصد از اعتبارات در شهرستان ساری، اظهار کرد: 404 پروژه در شهرستان ساری در حال اجرا است. ‎

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، عباسعلی رضایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان ساری بر برنامه محور بودن برای تمام اقدامات اجرایی در شهرستان تأکید کرد و آن را مهم‌ترین فاکتور برای توسعه ساری برشمرد.

وی با تأکید بر اینکه برنامه محور بودن باعث تسریع در امر خدمت‌رسانی می‌شود، خاطرنشان کرد: زمان آزمون‌وخطا گذشته است اکنون نوبت آن است که با برنامه‌ریزی صحیح پیشرفت و آبادانی را برای مردم ملموس کنیم.

فرماندار ساری با اشاره به جذب 57 درصد از اعتبارات در شهرستان ساری، اظهار کرد: 404 پروژه در شهرستان ساری در حال اجرا است.

رضایی نگاه متوازن و ایجاد تعادل منطق‌هایی را از اولویت‌های بودجه اعلام کرد و افزود: افزایش مشارکت در اجرای پروژه‌ها و زمینه‌سازی برای جذب اعتبارات ملی از دیگر رویکردهایی است که باید مدنظر قرار گیرد.

پیش از سخنان فرماندار ساری مفید غلامی راد رئیس سازمان برنامه‌وبودجه مازندران با تأکید بر اجرای سند آمایش سرزمینی، گفت: فقدان نگاه آمایشی برنامه‌ها را در ۷۰ سال گذشته با مشکل مواجه کرده است و در برنامه آمایشی استان به سه ناحیه غرب، مرکزی و شرقی تقسیم‌شده است و انتظار داریم در بحث تقسیمات کشوری مباحث آمایشی سرزمینی و نواحی مدنظر قرار گیرد.

وی موضوع فاضلاب و مدیریت پسماند را از چالش‌های اصلی استان نام برد و افزود: فاضلاب شهری ساری امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

 

اشتراک گذاری
پیوند ها