فارسی|En امروز : 23 آذر 1397

سرپرست فرمانداری ساری خبر داد :

ورود ۱۰۰ هزار گردشگر نوروزی به شهرستان ساری

کد خبر : 63 5 فروردین 1397
پ

سرپرست فرمانداری مرکز استان گفت:از ابتدای ۲۷ اسفند سال گذشته تا چهارم فروردین بیش از یکصد هزار گردشگر وارد شهرستان ساری شدند به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن‌زاده امروز در جمع خبرنگاران در ستاد هماهنگی خدمات سفر مرکز مازندران اظهار داشت: شهرستان ساری به عنوان مرکز استان ظرفیت پذیرش مسافران و گردشگران را دارد که همه ساله میزبان بسیاری از مسافران است. ‎

 

سرپرست فرمانداری مرکز استان گفت:از ابتدای ۲۷ اسفند سال گذشته تا چهارم فروردین بیش از یکصد هزار گردشگر وارد شهرستان ساری شدند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن‌زاده امروز در جمع خبرنگاران در ستاد هماهنگی خدمات سفر مرکز مازندران اظهار داشت: شهرستان ساری به عنوان مرکز استان ظرفیت پذیرش مسافران و گردشگران را دارد که همه ساله میزبان بسیاری از مسافران است.

وی افزود: ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شامل ۱۰ کمیته بوده  و هر کمیته نسبت به ارائه خدمات به گردشگران فعالیت می کنند،میهمان‌پذیرها، هتل‌ها، مراکز اقامتی، مجتمع تفریحی ورزشی نیز در نوار ساحلی آماده میزبانی از مسافران و گردشگران است.

سرپرست فرمانداری ساری گفت: به منظور ارائه خدمات و کاهش هزینه سفر با همکاری آموزش و پرورش، 50 مدرسه در سطح شهرستان آماده اسکان فرهنگیان بوده که ظرفیت اسکان 470 خانوار را دارد.

حسن‌زاده گفت: کمیته بازرسی، نظارت و تنظیم بازار گشت‌های مشترک به صورت مداوم و مدون اجرا کرده که تا حدود 100 هزار نفر مسافر و میهمان وارد شهرستان شدند و اقدامات خوبی در بخش‌های مختلف انجام شد.

وی گفت: تور ساری‌گردی نیز فعال شده و هفت کمپ امداد و نجات و راهنمایی هلال احمر و گردشگری در وروری شهر ارائه خدمات می‌کنند.

سرپرست فرمانداری ساری ادامه داد: برای افزایش ضریب امنیتی مسافران قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی برپا شد تا نسبت به کاهش جرائم تاثیر‌گذار باشند.

وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه ملی صنایع دستی با 100 غرفه از سراسر کشور از امروز در پارک ملل ساری افتتاح و تا 12 فروردین دایر است.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها