فارسی|En امروز : 23 آذر 1397

سرپرست فرمانداری شهرستان ساری گفت:

حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال می شود

کد خبر : 64 5 فروردین 1397
پ

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن زاده اظهار داشت:حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال شده و یکی از شرایط رهایی از مشکلات اقتصادی در کشور حمایت از تولید داخلی و خرید محصولاتی است که توسط تولید کنندگان کشور تولید می شود. ‎

سرپرست فرمانداری شهرستان ساری گفت:حمایت از کالای تولید داخلی رونق تولید و در نتیجه اشتغال را به همراه دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری، اسماعیل حسن زاده اظهار داشت:حمایت از کالای ایرانی سبب رونق تولید و اشتغال شده و یکی از شرایط رهایی از مشکلات اقتصادی در کشور حمایت از تولید داخلی و خرید محصولاتی است که توسط تولید کنندگان کشور تولید می شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید به حمایت از کالای ایرانی توسط مقام معظم رهبری افزود: فرموده مقام معظم رهبری برای همه مردم و مسئولان فصل‌الخطاب بوده و باید تلاش کنیم تا از تمامی توان و قابلیت‌ها در راستای تحقق شعار سال استفاده کنیم تا بتوانیم کشور را در مسیر توسعه و تعالی قرار دهیم.

سرپرست فرمانداری ساری گفت:مصرف کالای داخلی موضوعی است که در شرایط اقتصادی کنونی باید به اولویت اصلی مردم در خرید اقلام مورد نیاز خود تبدیل شود تا با حمایت از کالای ایرانی، زمینه رشد اقتصادی فراهم شود.

حسن زاده با تأکید بر اینکه مصرف کالای داخلی سبب افزایش کیفیت آن‌ها می‌شود،تصریح کرد:خرید کالای ایرانی سبب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می‌شود و حمایت از کالای ایرانی تأثیر مهمی در رفع مشکلات معیشتی مردم دارد.

وی گفت:تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی کنونی رونق تولیدات داخلی است که با حمایت از کالای ایرانی میسر خواهد بود و به نوعی اجرای اقتصاد مقاومتی است.

 

اشتراک گذاری
پیوند ها