فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

با حضور معاون فرماندار شهرستان بهشهر:

جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهشهر برگزار شد

کد خبر : 70408 11 تیر 1397
پ

۱۲ تیر سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر مبارزه هوشمندانه و همه جانبه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز میباشد ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر ؛ محمد حامدی معاون فرماندار شهرستان بهشهر با اشاره به کاهش 50 درصدی قاچاق کالا در کشور در سال گذشته گفت: طی 4 سال گذشته دولت توفیقات خوبی در عرصه مبارزه با قاچاق کالا انجام داده است.

وی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا گفت: باید سیستم ها را به سمت شفاف سازی ببریم و کالاهایی که وارد کشور می شود از مرحله ورود تا مصرف شفاف شود.

معاون فرماندار شهرستان بهشهر بر فرهنگسازی مصرف کالاهای داخلی تاکید و همچنین گفت: دستگاه های ناظر بر کیفیت حساسیت بیشتری خرج دهند تا مردم کالاهای تولید ایران و با کیفیت مصرف کنند.

وی همچنین از همه دستگاهها خواست در خصوص اطلاع رسانی به جامعه هدف و اقدامات فرهنگی از طریق رسانه های گروهی،محلی و فضای مجازی و تلوزیون شهری
در خصوص توسعه فرهنگ نه گفتن به کالای قاچاق تلاش کنند.

معاون فرماندار شهرستان بهشهر ضمن جدیت در انجام وظایف و برخورد قاطع با خاطیان،پیگیری مستمر مسائل در مورد حوزه قاچاق،اطلاع رسانی و فضا سازی در بحث فعالیت و کشفیات قاچاق را تاکید نمودند.

در این جلسه مقرر شدانجام گشت های مشترک بصورت مستمر در بحث کالاهای دخانی،بهداشتی،لوازم خانگی،کشاورزی صورت گیرد زیرا تاثیر و اثر بخشی فراوانی دارد.

ضمنا مقرر گردید دستگاهها و ادارات در راستای درج مطالب پیرامون موضوع قاچاق کالا و ارز و حمایت از کالای ایرانی در سربرگ نامه های اداری اقدام نمایند.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها