فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه مدیریت و ساماندهی آسیبهای اجتماعی با محوریت کمیته کنترل و کاهش طلاق شهرستان:

اتاق فکر و طرح صیانت از خانواده مهمترین راهکار مقابله با آسیب اجتماعی است

کد خبر : 70449 11 تیر 1397
پ

فرماندار بهشهر گفت: فعال نمون اتاق فکر و اجرای بهینه از طرح صیانت از خانواده مهمترین راهکار مقابله با آسیب اجتماعی است. ‎

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهشهر صبح امروز جلسه مدیریت و ساماندهی آسیبهای اجتماعی با محوریت کمیته کنترل و کاهش طلاق شهرستان به ریاست هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر و با حضور ریاست دادگستری و دستگاه های اجرایی عضو ستاد تشکیل شد .

هادی خنجری فرماندار شهرستان بهشهر ضمن قدردانی از حضور بموقع و باتقدیر وتشکر از دستگاه های اجرایی در جهت پیشگیری ورسیدگی به آسیب های اجتماعی طلاق، افزودند: طرح و برنامه ریزی های درنظرگرفته مهمترین راهکار برای کاهش آسیب اجتماعی است و یکی از این طرح ها طرح صیانت از خانواده (آموزش مهارت های زندگی)قبل،حین ازدواج می باشد.

وی گفت: در آموزش زوجین و اجرای بهینه طرح صیانت از خانواده، نسبت به فعال نمودن اتاق فکر ،استفاده از اساتیدمجرب ومتعهد،طبقه بندی متن و محتوای آموزش،همایش وتوجیهه آموزشی مدرسین،برنامه ریزی و هماهنگی دفاتر ازدواج،تهیه بسته های فرهنگی و توزیع در کارگاه اموزشی طرح صیانت از خانواده (آموزش مهارت‌های زندگی), ارزیابی تدریس در کارگاه آموزشی برای زوجین با جدیت وارد و همکاری دستگاهها انجام شود تا نتیجه خوب وکامل حاصل شود.

گالری تصاویر

اشتراک گذاری
پیوند ها