فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

جلسه عفاف و حجاب

جلسه پشتیبانی تجمع طرح عفاف و حجاب در میدان 17 شهریور به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری

کد خبر : 70554 16 تیر 1397
پ

تمام دستگاههای اجرایی مربوطه برای هرچه بهتر برگزار کردن این راهپیمایی مصوبات جلسه را اجراء نموده و همکاریهای لازم را با مسئولین برگزاری این راهپیمایی داشته باشند . ‎

 

 

جلسه پشتیبانی تجمع طرح عفاف در میدان 17 شهریور به ریاست حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل و با حضور دیگر مسئولین شهرستانی 16 تیر 97 در فرمانداری آمل برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ، ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید ، حسین احسانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین در جلسه اظهار داشت : همزمان با روز دختر در تاریخ 24 تیر 97 راهپیمایی به عنوان طرح عفاف و حجاب از میدان قائم به طرف میدان 17 شهریور ساعت 18 برگزار می گردد .

این مسئول در ادامه افزود : تمام دستگاههای اجرایی مربوطه برای هرچه بهتر برگزار کردن این راهپیمایی مصوبات جلسه را اجراء نموده و همکاریهای لازم را با مسئولین برگزاری این راهپیمایی داشته باشند .

معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری گفت : باتوجه به برگزاری راهپیمایی عفاف و حجاب در روز دختر و ارج نهادن به دختران ایران زمین ، در روز مربوطه باید کارهای فرهنگی خوبی در این زمینه انجام داد تا بتوان بحث بدحجابی را ریشه کن نمود .

حسین احسانی در پایان پس از شنیدن اظهارات و نقطه نظرات دیگر ادارات حاضر در جلسه افزود : ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان هرکدام به سهم خود در این راهپیمایی ایفای نقش نمایند و نسبت به اجرای مصوبات جلسه اقدامات لازم را انجام داده تا همانند سنوات گذشته بتوانیم در بحث عفاف و حجاب که یکی از ارکان مهم دین اسلام می باشد گامی بزرگ برداشته تا بحث بی حجابی را از بین برد .

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری