فارسی| En امروز : 3 اسفند 1397

جلسه بررسی پرونده های کارا

جلسه بررسی پرونده های کارا به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل 16 تیر 97

کد خبر : 70570 16 تیر 1397
پ

تمام رؤسای ادارات مربوطه طرحهایی که در اقتصاد مقاومتی دارای اولویت می باشند را بررسی کرده تا بتوانیم در راستای ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از کالای ایرانی گامی بزرگ برداریم . ‎

 

    

   جلسه بررسی پرونده های سامانه کارا به ریاست سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان آمل وبا حضور دیگر مسئولین شهرستانی و بانکهای عامل شهری 16 تیر 97 در فرمانداری آمل برگزار گردید .

       به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل ، ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند ازکلام ا... مجید ، سید جعفر رسولی ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان حاضر در جلسه گفت : در سال حمایت از کالای ایرانی با توجه به اولویت های تعریف شده در اقتصاد مقاومتی ، تمام رؤسای ادارات مربوطه طرحهایی که در اقتصاد مقاومتی دارای اولویت می باشند را بررسی کرده تا بتوانیم در راستای ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از کالای ایرانی گامی بزرگ برداریم .

        در پایان فرماندار ویژه شهرستان آمل بعد از بررسی پرونده هایی که به جلسه ارائه گردید افزود : بانکها پس از مصوبه نسبت به بررسی ویژه پرونده هایی که از سوی کمیته بررسی سامانه کارا ارسال می گردد بررسی ویژه داشته باشند و در اسرع وقت نتیجه را به این ستاد اعلام نمایند .  

 

گالری تصاویر

اشتراک گذاری